На Тернопільщині на ремонті школи і будинку культури "нагріли" пів мільйона

На Тернопільщині на ремонті школи і будинку культури "нагріли" пів мільйона

Теребовлянською місцевою прокуратурою розпочато досудове розслідування за фактами привласнення у 2018 р. бюджетних коштів у великих розмірах службовими особами однієї з  сільських рад Теребовлянського району та приватного підприємства.

Встановлено, що під час здійснення у 2018 р. будівельних робіт з перекриття даху школи та будинку культури підрядником та замовником внесено  недостовірні дані в акти виконаних робіт по об’єктах, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

На час підписання документів роботи були незавершені та покрівельниками  використовувались значно дешевші та менш якісні матеріали, ніж зазначені у актах. За попередніми даними збитки становлять близько 500 000 грн.

Розслідування за ч.4 ст. 191 КК України триває.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:53 Від бюджетних причепів до розкішних будинків на колесах: скільки коштують автобудинки 11:55 На Тернопільщині зіткнулися три автомобілі: серед постраждалих — дитина 11:10 В аварії на Львівщині загинув чоловік з Тернополя: автобус зіткнувся з легківкою 10:47 У Великих Гаях відкрили сучасний спортивний майданчик для відновлення Захисників Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 10:00 Глава УГКЦ очолив літургію на Загальнонаціональній прощі в Зарванці (трансляція) play_circle_filled photo_camera 09:00 Почаївська громада прощається з Героями Миколою Притулою та Сергієм Андрійком 21:00 Крізь дощ до Зарваниці: паломники йдуть до чудотворної ікони Матері Божої 20:00 Тернопільський медуніверситет — на другому місці серед українських вишів у престижному світовому рейтингу 19:00 Аромат кави та данський затишок: родина ветерана розвиває кав’ярню-ростерію у Тернополі (Партнерський проєкт) photo_camera 18:00 Збереже усі вітаміни на зиму: рецепт варення, яке не треба варити play_circle_filled 17:00 Суд зобов'язав Лановецьку міськраду сплатити 1,8 млн грн за незаконну порубку лісу 16:00 Неподалік Озерної вночі посеред траси патрульні виявили незрячого чоловіка, якого розшукували рідні 15:00 Овочі, тушонки та домашня випічка: що продають на сільськогосподарському ярмарку в Тернополі photo_camera 14:00 Лариса Акменс знову стала директоркою Тернопільської спеціальної школи
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up