На Тернопільщині пенсіонерка втратила 22 тисячі гривень

На Тернопільщині пенсіонерка втратила 22 тисячі гривень
  • Пенсіонерка впустила невідомих до свого помешкання, а вони виявилися шахраями: така прикра пригода трапилася з 79-річною мешканкою села Потуторів.
  • Жінці розповіли байку про грошову реформу та викрали заощадження.

Невідомі особи зайшли на подвір’я старенької 27 липня. Представилися працівниками соцслужб і запевнили жінку що обмінюють старі гривневі купюри на нові. Пенсіонерка запросила незнайомок до хати та стала витягати зі сховків гроші.

Поклала на стіл 22 тисячі гривень, а сама вийшла на хвильку з помешкання. Коли повернулася, аферисток в хаті вже не було як і заощаджень. Шумчанка лише побачила, як від її воріт від’їжджає сіра автівка. Потерпіла поспішила до сільського старости, а вона зателефонувала в поліцію. За фактом шахрайства відкрите кримінальне провадження.

Поліцейські вкотре застерігають краян не довіряти незнайомцям. Якщо до вас завітали підозрілі особи, котрі назвалась працівниками будь-якої державної чи комунальної установи, в першу чергу попросіть їх пред’явити посвідчення, також зателефонуйте на підприємство, аби з’ясувати усі законні обставини такого візиту.

Про чужинців, що завітали до Вашого села чи містечка, та ходячи по домівках пропонують товар чи просять допомоги чи називають себе соціальними працівниками, варто негайно повідомити поліцейським, дільничному інспектору чи сільському голові. Працівники поліції ретельно перевірять дану інформацію.

Якщо ж непрохані гості переступили поріг намагайтеся якомога швидше спровадити їх за двері, ні в якому разі не витягуйте зі сховку гроші, навіть якщо незнайомці стоять біля порогу. Хитрі злодії розраховують побачити сховок, аби згодом непомітно викрасти кошти.

Будьте обачними, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:25 Графік відключення світла в Тернополі та області на 22 січня 22:00 Перебігали дорогу біля людських будинків: неподалік Тернополя помітили диких косуль play_circle_filled 21:01 У Чорткові з'явиться новий автобусний маршрут 20:00 «Ми всі маємо допомагати»! Як тернополянка облаштувала «Пункт незламності для тварин» photo_camera Від читача 16:59 Жителька Бережан відкрила фотопростір завдяки гранту Служби зайнятості 19:01 Пара постійно сварилася і дошкуляла сусідам. Журналісти «20 хвилин» побували на місці вбивства 18:10 Чортків'яни тепер безплатно можуть дістатись автобусами до сіл громади: які умови 17:10 Зламали носа та побили військового у Кременці: причетні місцеві підприємці. А «рішати» приїхав «підполковник ТЦК» 16:40 Водопостачання та водовідведення споживачам з 10 сіл надаватиме Тернопіль за договорами 16:10 Морози протримаються до кінця тижня: прогноз погоди на Тернопільщині 15:45 У Чортківській громаді запровадили карантин, через випадок сказу в собаки 15:15 Справу про побиття військового після аварії розслідують у Кременці 14:30 Польські фермери знову оголосили про блокування кордону з Україною 13:17 На очах у патрульних у центрі Тернополя водій проїхав на червоний сигнал світлофора play_circle_filled 12:59 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 21 січня) 12:41 У Більче-Золотецькій громаді горів будинок 11:55 На Тернопільщині держреєстратора підозрюють у незаконній зміні оренди майже 700 земельних ділянок 11:20 У Великій Березовиці бус врізався у вантажівку МАN 10:55 На Шопена встановлять меморіальну таблицю Герою-захиснику Володимиру Боїлу 10:41 Як зробити будинок комфортним: деталі, про які забувають (Новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up