На Тернопільщині попутниця викрала у водія 40 000 грн

На Тернопільщині попутниця викрала у водія 40 000 грн

Працівники Зборівського відділення поліції просять допомогти встановити особу невідомої, яку підозрюють у крадіжці великої суми грошей.

Подія трапилась 30 серпня, близько 23 години. Житель Зборівського району повідомив поліцейських, що потерпів від рук невідомої жінки, яку підвозив у власній автівці.

Чоловік на свою біду погодився підвезти незнайомку, яка зупиняла транспорт на узбіччі села Чижиків Пустомитівського району, Львівської області. На автодорозі поблизу Зборова, водій помітив автомобіль, який з’їхав у кюветі та зупинився, аби запропонувати свою допомогу. Допоки шофера не було в транспорті, жінка обнишпорила салон та знайшла готівку заховану під сидінням машини. Тож, повернувшись до транспортного засобу чоловік не виявив, ані випадкової попутниці, ані власник коштів. Зловмисниця привласнила 40 000 гривень та втекла у невідомому напрямку.

Прикмети підозрюваної: вік близько 40 років, повної статури, зріст 155-160 см. Жінка була одягнена в темний одяг схожий на спортивний костюм та сандалі світлого кольору.

Правоохоронці звертаються до краян: якщо ви володієте будь-якою інформацією, яка допоможе розкрити злочин, або бачили схожу за описом особу, або можете надати записи з відео реєстраторів, телефонуйте за номером у Зборові (03540) 2-20-46, або на лінію "102".

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Сьогодні у Тернополі Сьогодні у Тернополі
Коментарі (1)
  • Пустило
    «Чижик-пыжик, где ты был?

    На Фонтанке воду пил.

    Выпил рюмку, выпил две,

    Зашумело в голове.

    Стали чижика ловить,

    Чтобы в клетку посадить.

    Чу, чу, чу, чу,

    Я из клетки улечу.

    Чижик в клетку не хотел,

    Взял вспорхнул и улетел.----   Ну і  валянком тре бути  шоби  лишати незнайому бабу саму  з купов бабла в машині.
  • Пустило
    «Чижик-пыжик, где ты был?

    На Фонтанке воду пил.

    Выпил рюмку, выпил две,

    Зашумело в голове.

    Стали чижика ловить,

    Чтобы в клетку посадить.

    Чу, чу, чу, чу,

    Я из клетки улечу.

    Чижик в клетку не хотел,

    Взял вспорхнул и улетел.----   Ну і  валянком тре бути  шоби  лишати незнайому бабу саму  з купов бабла в машині.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Тернополянка Іванна Дяченко виборола бронзу Чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное 21:02 Штрафи за парковку по 50 тисяч, та винагорода для свідків: що пропонують змінити 20:43 Аварія із потерпілими у Бучачі 20:00 За крісло директора філармонії борються чинний керівник і депутат Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 19:03 Обвинувачена у підпалі суперниці вже рік за ґратами: що нового у справі і з ким діти 18:01 Мешканців Тернопільщини закликали не перебувати на заправках під час тривоги 17:08 Бізнес, мільйонні статки і облавтодор. Що відомо про нових заступників начальника ОВА Тернопільщини 16:50 Забудовник у Бережанах заплатить понад 130 тисяч гривень до бюджету після рішення суду 16:10 Із подвір'я у Чорткові зник електровелочипед. Крадія затримали поліцейські, які їхали на виклик 15:45 Нагороди отримали рідні: на Тернопільщині посмертно відзначили 46 Героїв photo_camera 15:20 Батькам школярів у Тернополі потрібно оформити або продовжити картки для безоплатного харчування 14:45 Головка взяли під варту: апеляційна палата ВАКС підтвердила вирок на 9 років ексголові облради 14:35 Робота Тернопіль: актуальні вакансії тижня (оновлено 8 липня) 13:54 У Тернопільській ОВА нові заступники начальника 13:30 Ігор Каразія знову став директором школи №24 у Тернополі 12:52 Три дні гасили пожежу на сміттєзвалищі в Підволочиську 12:25 На півтора місяця перекриють рух на Горбачевського через ремонт 11:53 На Тернопільщині судитимуть чоловіка, у якого знайшли арсенал зброї та вибухівки 11:20 Переплив Тису в зворотному напрямку: історія військового, який повернувся з СЗЧ у «Хартію»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up