На Тернопільщині рецидивіст побив і пограбував 87-річну бабусю

На Тернопільщині рецидивіст побив і пограбував 87-річну бабусю

Про те, що 87-річну жительку села Соколівка Лановецького району побили та пограбували правоохоронців повідомив сільський голова. Коли поліцейські ж поспілкувалися з самою потерпілою, з’ясувалося, що свого кривдника вона знає.

Зловмисник цієї весни був звільнений з місць позбавлення волі, де відбував покарання за умисні майнові злочини. Оскільки більшість свідомого життя провів за гратами, свого житла не надбав, відтак оселився в Соколівці в старенькій хаті, яка належала вже покійній матері. Непутящого  чоловіка пожаліла літня сусідка. То гарячим нагодує, то попросить допомогти по господарству, а натомість дасть кілька гривень. За добро і чуйність бандит віддячив бабусі стусанами і грабежем.

Пенсіонерка розповіла, що того дня сусід приходив двічі. Вранці навідався, аби поснідати. Пообіді знов зайшов перекусити, а наївшись, залишився подрімати. Коли  прокинувся, налетів на господарку зі стусанами, вимагаючи гроші. Немічна жертва спочатку віддала нелюду 3 тисячі гривень, але цього йому виявилося мало. Вочевидь, знав, що в сусідки є заощадження, тож насипав стусанів, допоки вона не віддала всі гроші – майже дев’ять тисяч.

Крадені гроші надовго не затрималися в кишені зловмисника. Все окрім двадцяти гривень витратив у Тернополі на відпочинок у сауні та новий одяг. Та життя на широку ногу закінчилося стрімко. Вже через добу після скоєння злочину його затримали.

На даний час підозрюваний перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Йому інкримінують частину 2 статті 186 Кримінального кодексу України - грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого.

Потерпілій надано направлення на судово-медичну експертизу, якщо медики виявлять у неї внутрішні травми, її кривдник відповідатиме ще й за нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Овочі подорожчали на 15,8% за місяць: як змінилися ціни на Тернопільщині 19:00 У Тернополі під час комендантської години у пасажира авто знайшли речовину, схожу на наркотичну 18:02 Суд підтвердив штраф понад 700 тис. грн за незаконну вирубку червоних дубів на Бережанщині 17:20 На базі якої із Чортківських шкіл можуть створити ліцей для учнів 10-12 класів: у громаді дискутують Від читача 14:49 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення 16:47 На що можна буде витратити кешбек, отриманий за пальне 16:22 Вирвали з рук 40 тисяч гривень: у центрі Тернополя затримали 21-річного підозрюваного у пограбуванні 15:47 На Тернопільщині затримали юристку на хабарі в три тисячі доларів за «вирішення питання з ТЦК» photo_camera 15:10 Бронювання, попри розшук: у Дії з'явилась нова можливість відстрочки на 45 днів 14:37 Сильні вітри прогнозують на Тернопільщині 14 березня 14:00 Чортківська гімназія отримала відзнаку в конкурсі з впровадження реформи шкільного харчування 13:30 Житель Підволочиської громади намагався дати хабаря працівнику лісництва за зрубане дерево 13:00 20-річного жителя Чортківського району обвинувачують у виправдовуванні збройної агресії рф проти України 12:30 На Тернопільщині під колеса авто потрапив літній чоловік 12:00 Рідним загиблих Героїв вручили відзнаки «Почесний громадянин міста Тернополя» 11:30 Під час пожежі сухої трави на Теребовлянщині постраждала літня жінка 11:05 «Для нього приємно, що його не забули»: у Тернополі відзначили добровольців 10:46 На Микулинецькій, Злуки та Збаразькій ремонтують дорогу — можливі затори 10:30 Дорожники розпочали ремонт основних автошляхів Тернопільщини (пресслужба) 10:00 На Тернопільській митниці виявили контрафактні іграшки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up