На Тернопільщині роми видурили у жінки 50 000 гривень, які вона тримала в шафі під одягом

На Тернопільщині роми видурили у жінки 50 000 гривень, які вона тримала в шафі під одягом

Від хитрих злодіїв потерпіла 55-річна мешканка села Гніздичне на Збаражчині. Невідомі особи ромської національності зайшли до помешкання та викрали чималі гроші.

Зловмисників мешканка району сама впустила до хати. Непрохані гості аби потрапити до хати, прохали напитися води, перевзутися та змінити теплі устілки, які ще й пропонували купити. Жінці зуміли так задурити голову, що згодом вона навіть не змогла пригадати, скільки жінок зайшло до передпокою її помешкання. Усі вони голосно гомоніли та щось пропонували господині, а за декілька хвилин вона помітила, що одна з непроханих гостей вже ходить по хаті. Потерпіла все ж спровадила їх з будинку і вони, сівши в сіру іномарку, поїхали селом, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Вже через декілька годин жінка перестріла сусідку, а вона спитала, що за люди приходили до неї. Коли ж почула, що роми заходили до хати, одразу застерегла перевірити, чи бува нічого не пропало. Краянка кинулася до сховку з грошима та під одягом у шафі було пусто – зникли 50 тисяч гривень. Вона зателефонувала поліцейським.

Правоохоронці застерігають: не впускайте до хати невідомих! Про чужинців, що завітали до Вашого села чи містечка, та ходячи по домівках, пропонують товар чи просять допомоги, варто негайно повідомити поліцейським, дільничному інспектору чи сільському голові. Працівники поліції ретельно перевірять дану інформацію.

Якщо ж непрохані гості переступили поріг намагайтеся якомога швидше спровадити їх за двері, ні в якому разі не витягуйте зі сховку гроші, навіть якщо незнайомці стоять біля порогу. Хитрі злодії розраховують побачити сховок, або обнишпорити кімнату,аби згодом непомітно викрасти кошти.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Коля
    Коли в нас неведуть порядок із циганами?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:30 Відійшов у засвіти доцент ТНПУ Павло Лісняк 18:04 Рада ухвалила закон про підготовку громадян до національного спротиву 17:50 На Дружбі водійка на Citroen зіткнулась із самокатом, на якому було двоє дітей 16:59 Затримання на Дружбі. Читачі повідомляють про ТЦК й поліцію Від читача 15:07 Цензура в КП тернопільводоканал 16:40 «Був свист — і бах, осколок такий як кулак»: репортаж із місця удару дроном у Тернополі photo_camera 16:30 У Тернополі оновлюють дитячий садок №21 photo_camera 16:00 Помер колишній професор кафедри історії України ТНПУ Олег Полянський 15:20 Наслідки ворожої атаки на Тернопіль: десятки вибитих вікон у лікарні та пошкоджений балкон play_circle_filled 14:50 Замість проби Манту: з квітня Україна переходить на нові методи виявлення туберкульозу 14:10 Відновлення після обстрілу: у Зборівській громаді почали заміри пошкоджених вікон play_circle_filled 13:14 Затримали 22-річного жителя Тернополя за підозрою у підпалі банку на «Сонячному» play_circle_filled photo_camera 12:45 В аварії у Теребовлі постраждав 6-річний хлопчик 12:35 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 25 березня) 12:15 У тернопільській школі під час ярмарку зібрали 178 тисяч гривень для ЗСУ 11:45 У центрі Тернополя не буде води 31 березня: адреси 11:15 На Тернопільщині чоловік з іншої області обвалював туші телят на сміттєзвалищі photo_camera 10:50 Обрали голову Господарського суду Тернопільської області 10:32 Помер тренер з Тернопільщини Богдан Дуда 10:10 МОН опублікувало Порядок прийому до закладів вищої освіти у 2026 році
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up