У селах Тернопільщини зловмисниці їздять на авто і обкрадають пенсіонерів

У селах Тернопільщини зловмисниці їздять на авто і обкрадають пенсіонерів

Крадійки кажуть стареньким, що нібито купують пір'я чи старі подушки, заходять в помешкання і виносять гроші. 

В області почастішали випадки, коли селами пересуваються невідомі особи та обкрадають людей похилого віку. Упродовж вихідних поліцейські задокументували два подібних випадки. Один стався у Кременецькому районі, інший – на Борщівщині, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Десять тисяч гривень зникло з помешкання 84-річної жительки Кременецького району після візиту двох незнайомок. За словами потерпілої, жінки прийшли до неї під приводом купівлі пір’я. Допоки одна із них розмовляла з старенькою, інша викрала гроші зі сховку господині.

Схожий випадок трапився в одному із сіл Борщівського району. Щоправда потерпіла помітила двох незнайомок, коли вони виходили вже з її хати. Пенсіонерка поралася по господарству і не замкнула вхідних дверей, чим і скористалися зловмисниці. Вже на порозі почали розповідати господині, шо скуповують старі подушки, пір’я та намагалися всіляко заговорити її. Вже після того, як невідомі пішли,  потерпіла виявила крадіжку 5 тисяч гривень.

За словами потерпілих, зловмисниці пересувалися на автомобілях. Поліцейські встановлюють усі обставини крадіжок та вживають заходів щодо їх розкриття.

Правоохоронці вкотре застерігають: не впускайте до хати невідомих, зачиняйте вхідні двері, навіть коли пораєтеся по господарству та не залишайте ключі від домівок у легкодоступних місцях. Якщо ж непрохані гості вже переступили поріг, намагайтеся якомога швидше спровадити їх за двері.

Про незнайомців, що завітали до вашого села чи містечка та пропонують будь-які послуги, варто негайно повідомити поліцейським, дільничному офіцеру чи сільському голові. Працівники поліції ретельно перевірять дану інформацію.

 

 

 

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:05 Куди піти, що побачити у вихідні 23-24 травня у Тернополі 12:05 На Теребовлянщині чоловік наловив мішок риби під час нересту — збитки на майже 250 тисяч гривень 11:30 За добу патрульні виявили шість кермувальників у стані сп’яніння 11:00 Житель Тернопільського району втратив 431 тисячу гривень, коли купував авто Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 10:25 Уряд дозволив використання систем оповіщення для оголошень про вшанування памʼяті 09:46 Артилеристи висловили підтримку чемпіону світу з боксу Олександру Усику напередодні поєдинку play_circle_filled 09:00 У Тернополі відкрили меморіальну дошку на честь Андрія Юркевича 08:00 На Торговиці частково обмежать рух транспорту 22:00 У Шумську зустріли звільненого з полону Андрія Кузьмича 21:00 З молитвою у кожному стібку: Ольга Кундис відтворює колекцію вишитого одягу у старовинних техніках 20:00 Гроза та шквальний вітер: у Тернополі та області оголосили жовтий рівень небезпеки 19:16 Першого заступника начальника поліції Тернопільщини взяли під варту 19:04 Військовий з Тернопільщини заявляє, що його ошукали та просить розголосу 18:00 У День вишиванки в Бережанах встановили рекорд photo_camera 17:30 У Тернополі новонародженим подарували перші вишиванки 17:05 У трьох областях, де викрили посадовців поліції на злочинних схемах, розпочали комплексні перевірки 16:30 «Броня нескорених»: у Тернополі відбулася виставка автентичної вишивки play_circle_filled photo_camera 15:45 Нові тарифи на проїзд у транспорті обговорять у Тернополі: скільки пропонують перевізники і міська рада 15:30 У Тернополі дитсадок відсвяткував День вишиванки патріотичним кліпом play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up