На Тернопільщині шахраї видурили у молодої мами дитячі гроші: зникло 64 тисячі гривні

На Тернопільщині шахраї видурили у молодої мами дитячі гроші: зникло 64 тисячі гривні

64 тисячі гривень зникло з банківської картки 28-річної жительки Монастириська. Жінка втратила грошову допомогу, яку отримала при народженні дитини.

Зі слів потерпілої, на мобільний їй зателефонувала невідома особа, представилася співробітником служби безпеки фінустанови і запевнила, що картку незабаром буде заблоковано. Аби цього не сталося, жінка мала назвати код, який прийде їй на мобільний телефон. Замість звернутися на гарячу лінію банку, молода мама довірилася незнайомцеві і зробила все, що він вимагав. У результаті рахунок залишився порожнім.

Поліцейські встановили, що зловмисники не знімали викрадених грошей готівкою, а з допомогою електронної системи розрахунків перекинули різними сумами на онлайн-магазини. Відомості за даним фактом внесено до ЄРДР і кваліфіковано частиною 1 статті 190 ККУ.

Поліцейські вкотре нагадують краянам правила безпеки, які допоможуть зберегти  заощадження.

Пам’ятайте,  банк ніколи не використовує приховані номери чи мобільні номери для дзвінків своїм клієнтам. Номери кол-центрів є загальнонаціональними та оприлюднені на сайті банку.

Вас має насторожити ситуація, коли співрозмовник не може дати відповіді на прості питання, наприклад, назвати номер вашої картки, тому оперує поняттями типу «ваша основна картка» тощо. У співробітника справжнього банку перед очима перебуває вся інформація про вас, крім PIN-коду. Для цього є CRM-системи.

Якщо співрозмовник від імені банку починає залякувати чи погрожувати штрафом, блокуванням онлайн-доступу до послуг та іншими подібними санкціями нібито з боку банку, пам’ятайте, так проявляють себе злочинці, тому не давайте такому «представникові» дані про ваш PIN- чи CVV2-коди або код з SMS-повідомлення, що надійшло на ваш телефон, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:22 Росія атакувала Житомир реактивними дронами 17:00 Кровомобіль знову вирушив на фронт 16:30 Понад 7,5 млн гривень спрямували на ремонти тернопільських шкіл та дитсадків 16:00 За хабар судитимуть начальницю підрозділу ДСНС на Тернопільщині Від читача 13:07 Дропи: як не стати "грошовим мулом" для шахраїв 15:30 Обрали голову Шумського районного суду і суддю-спікера 14:37 Із російського полону повернулися четверо жителів Тернопільщини play_circle_filled photo_camera 14:25 Робота в Тернополі: актуальні вакансії тижня (оновлено 19 серпня) 14:22 Зеленський звільнив заступницю голови Офісу Президента Мудру 14:05 Дитина ледь не впала у траншею: у центрі Тернополя перевіряють будмайданчик 13:42 Рада призначила міністром оборони Євгена Хмару 13:14 Рада підтримала призначення Андрія Сибіги міністром закордонних справ України 13:04 Операція «Форест Гамп»: НАБУ розкрило деталі схеми зі 150 млн гривень застави у справі «Мідас» 12:17 Підозрюваного у смертельному побитті 87-річної бабусі взяли під варту 11:54 Масштабна ДТП біля Центрального ринку: зіткнулися вісім транспортних засобів 11:24 Спецоперація НАБУ та САП: виявили документ із планом дій щодо ситуації навколо Тимчасової слідчої комісії ВР play_circle_filled 11:06 У Бережанах під час пожежі житлового будинку загинув чоловік 10:55 На Текстильній зіткнулися Citroen та Daewoo: є травмований 10:37 На Тернопільщині водій Opel Zafira врізався у вантажівку з напівпричепом 10:00 На Тернопільщині запрацює ще одна камера автофіксації порушень ПДР
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up