На Тернопільщині студент попався на "гарячому", коли продавав наркотики

На Тернопільщині студент попався на "гарячому", коли продавав наркотики

Майже шість грам речовини, схожої на марихуану, намагався продати чоловікові неповнолітній юнак.

Проте вчинити задумане йому не вдалося, оскільки хлопця “на гарячому” піймали оперативники Кременеччини спільно з працівниками управління протидії наркозлочинності ГУНП в Тернопільській області.

Продавець – студент одного з місцевих начальних закладів. За згорток подрібненої рослини просив 400 гривень. Студент у скоєному зізнався. Він каже, що заборонену речовину взяв у знайомих, бо вирішив підзаробити.

Речовий доказ поліцейські вилучили та направили на експертизу в науково-дослідний експертно-криміналістичний центр. Вирішується питання про оголошення хлопцеві підозри, а також про обрання міри запобіжного заходу. Правоохоронці встановлюють осіб, які дали неповнолітньому наркотичну сировину.

Даний факт внесений в ЄРДР за статтею 307 частина 1 ККУ – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Black Dude
    Оце дибілізм. Від трьох років тюрми за марихуану? за 6 грам? Чим вона небезпечніша важких алкогольних напоїв (40% спирту)? Тим що має седативний (заспокійливий) і релаксуючий вплив? Замість алкоголю який робить людей буйними, неконтрольованими, і є чуть не причиною 3/4 домашніх вбивств наприклад. В нормальних країнах із цим розібрались, і вона абсолютно в легальній площині. Наприклад в LA на Hollywood blvd люди спокійно курять, а в премудрій неньці дають 3 роки тюрми. Ще один цікавий закон - про кримінальну відповідальність за виготовлення, збут, розповсюдження порнографічних матеріалів. Це взагалі ДНО повне. Гляньте з якими країнами ми в одній групі: https://en.wikipedia.org/wiki/Pornography_by_region#/media/File:Pornography_laws.svg
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Перегони на велосипедах, біговелах та самокатах влаштують для дітей у Тернополі 20:00 Джерсейське молоко та натуральний фермент: в «Агроленді» варили сир для гостей play_circle_filled photo_camera 19:00 Ми не маємо права втратити цей шанс: історія близнюків Петрика і Павлика, які дуже хочуть ходити 18:00 В Україні оновлюють шкільні їдальні: на проєкт спрямували ще 350 млн грн (опитування) Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:01 Дегустація з шансом виграти iPhone: на фестивалі в Агроленді порівнюють молоко двох порід корів 16:00 П’ять ліцеїв Тернопільщини отримають державне фінансування на сучасні лабораторії 15:00 Тернопільський музикант освідчився коханій під час концерту Дорофеєвої play_circle_filled 14:01 Дегустації, крафтові вироби та концерти: перший національний фестиваль молока відкрили у Великому Ходачкові photo_camera 13:00 Із червня на українців чекають зміни в мобілізації та бронюванні 12:00 Добірка активних і драйвових розваг у Тернополі: що пропонують і скільки це коштує 11:10 На Житомирщині дрони атакували критичну інфраструктуру, виникли пожежі 10:25 У етнопарку «Агроленд» відбудеться Національний фестиваль молока. Для гостей організували трансфер 10:00 У Кременці встановили рекорд України: в одному місці зібрали 1275 ляльок-мотанок photo_camera 09:00 Підтвердили загибель Героя з Лановеччини Максима Савчука
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up