На Тернопільщині судитимуть спритників, які підробляли елітну горілку та коньяк

На Тернопільщині судитимуть спритників, які підробляли елітну горілку та коньяк
  • Організована злочинна група у складі трьох осіб виготовляла алкогольні напої у підпільному цеху.
  • Прокуратурою Тернопільської області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно них.

За версією слідства, зловмисники з травня 2019 року по лютий 2020 року виробляли та реалізовували у регіоні підроблений алкоголь під виглядом горілки та коньяку різних марок, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Під час обшуків правоохоронцями вилучено більше 2 тис л водно-спиртової суміші, яку видавали за елітний алкоголь відомих брендів.

Досудовим розслідуванням задокументовано 31 факт транспортування з метою збуту та збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв.

Розслідування за ч.2,3 ст.28, ст.204 КК України (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів у складі організованої групи).

Нагадаємо, 22 травня пресслужба обласної прокуратури повідомляла про те, що засуджено ще одну групу осіб, що у підпільному цеху поблизу м.Тернополя, виготовляли алкогольні напої.

Прокуратурою Тернопільської області забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні щодо організованої групи в складі трьох осіб, які незаконно виготовляли алкоголь.
Прокурором доведено у суді, що впродовж 2019 року у підпільному цеху в с.Буцнів, 3 мешканців Тернопільського району виготовляли, зберігали та збували фальсифікат жителям Тернопільської та Хмельницької областей.

За результатами проведених обшуків в межах кримінального провадження правоохоронцями вилучено 1127 л водно-спиртової суміші, 453 л спирту етилового ретифікованого та 6699 підроблених марок акцизного податку. Незаконно вироблені товари, знаряддя виробництва та сировина для їх виготовлення конфісковано та знищено.

За результатом судового розгляду винним особам призначено покарання, передбачене ст.199, ст.204 КК України.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Ігор Непрілий
    Як сувенір тримаю    АЗНАУРі  за  40 гр  дружина  купила  Внизу у пляшці на пів см осад коричневий......
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Який вік найкращий для вагітності 20:00 Почали виплачувати Національний кешбек за покупки у грудні 19:01 Скільки коштує пообідати в їдальнях Тернополя? Ми промоніторили ціни photo_camera 18:00 Перші дні весни будуть теплими: прогноз погоди в Тернополі та області Від читача 17:50 З початку воєнного стану майже 2000 ветеранів отримали послуги Служби зайнятості Тернопільщини 17:02 «35 хвилин без права на помилку»: мама зі Збаража народила сина вдома, а пологи приймав чоловік 16:30 НІ авто, ні грошей: тернополянка віддала псевдопродавцю 70 тисяч гривень 16:00 Світло молитви в темряві війни: У Тернополі молились за спокій душ жертв війни photo_camera 15:22 У Чорткові до колонії намагалися передати психотропи, сховавши їх у гелі для душу 14:45 Заповідну землю з печерою «Кришталева» повернули державі через суд 14:10 За вбивство знайомого пенсіонера судитимуть 31-річного уродженця Запорізької області 13:30 Для тернопільських школярів скоротили весняні канікули 13:00 Фіналістка Дитячого Євробачення Ангеліна Глогусь запрошує на благодійний концерт для підтримки воїнів 12:00 До 800 грн за заняття: скільки коштує підготовка до НМТ у Тернополі і де знайти безоплатні вебінари 11:20 Він бачив дві війни: 100-літній ювілей відзначив Петро Кудла з Підгаєччини photo_camera 10:40 З 2 березня ці купюри більше не приймуть: де можна обміняти гривні, які вилучають з обігу 10:10 Про прогули в дитсадках та школах тепер миттєво дізнаватимуться у поліції 09:35 Біля «Маяка» водій на BMW виконував небезпечні маневри 09:00 «На щиті» повернулися до рідного дому Захисники з Тернопільщини Олександр Слободян та Дмитро Войцішевський 08:00 В е-Рецепті з’явилася можливість обирати ліки за найвигіднішою ціною
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up