На Тернопільщині терориста «ЛНР» на прізвисько "Заточка" заочно засудили до 15 років тюрми

На Тернопільщині терориста «ЛНР» на прізвисько "Заточка" заочно засудили до 15 років тюрми

Тернопільський міськрайонний суд заочно засудив мешканця Донеччини за участь у терористичній організації. Процесуальне керівництво та публічне обвинувачення підтримувала прокуратура Тернопільської області.

Слідством встановлено, що у 2014 році чоловік добровільно вступив до військового формування «Призрак» терористичної організації «ЛНР», за участь у якому був нагороджений колишнім командиром Мозговим О.Б. відзнакою терористів «За оборону Славянска».

Після ліквідації Мозгового О.Б. мешканець Слов’янська продовжив службу у терористичній групі «Брянка СССР», де у період з травня 2015 року по травень 2017 року перебував на посаді «заступника командира 1 механізованої роти».

Як один з лідерів терористичної групи, під прізвиськом «Заточка», здійснював організацію та керівництво іншими членами даної групи, які мали у своєму розпорядженні вогнепальну зброю, ручні протитанкові гранатомети (РПГ), станкові протитанкові гранатомети (СПГ).

Вони чинили збройний спротив та вели бойові дії проти військовослужбовців Збройних Сил України і працівників правоохоронних органів. Зокрема, на опорному пункті бойовиків з умовною назвою «Крест», розташованому на околиці міста Первомайська Луганської області.

Завдяки чіткій позиції публічного обвинувачення, суд визнав мешканця міста Слов’янська Донецької області винуватим в інкримінованому йому злочині, однак, у зв’язку з тим, що злочинець перебуває на тимчасово непідконтрольній українській владі території, його засуджено заочно до покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:01 З маршмелоу, фісташками, коньяком чи класичні: від 100 до 1150 гривень коштують авторські паски у Тернополі 21:00 «Про молодшу онучку навіть не знав»: історія звільненого з полону захисника Анатолія Копчі play_circle_filled 20:00 Скільки коштує спекти паску самостійно: ціни на декор у магазинах Тернополя play_circle_filled photo_camera 19:00 Проти повернення землі громаді? Міська рада оскаржує рішення суду щодо ділянки біля Зеленбуду Від читача 09:24 Брифінг щодо грантових можливостей Служби зайнятості для бізнесу 18:00 Температура вища за норму, а опади в дефіциті: підсумки березня на Тернопільщині 17:15 У Кременецькому ботанічному саду почали квітувати магнолії Біонді photo_camera 16:30 Починають курсувати теплоходи «Ян-Амор Тарновський» та «Капітан Парій» 16:00 На Кременеччині незаконно вирубали 623 дерева — справу скерували до суду photo_camera 15:30 Змінили рух тролейбуса на маршруті №9 15:00 Помер колишній міський голова Шумська Анатолій Килименко 14:03 Вбивство на Володимира Великого: що дізналися «20 хвилин» про підозрюваного та вбиту 13:45 Шукають людей, вибухівку та підтримують ветеранів у відновленні: історії з кінологічного центру Тернополя photo_camera 13:10 Квитки для пасажирів з інвалідністю тепер можна придбати онлайн play_circle_filled 12:40 В аварії на Тернопільщині постраждав 60-річний велосипедист 12:10 Суд арештував скандальну церковну землю на Слівенській-Малишка. Чи зупинить це будівництво 12:00 П'яний водій на Дружбі спричинив ДТП: на драгері— у понад 8 разів більше допустимої межі play_circle_filled 11:35 Тимчасово змінили маршрут тролейбусів №6 та №10 11:20 Уродженця Тернополя, експосадовця ДСНС у Криму, підозрюють у держзраді 10:50 2 квітня у Тернополі ремонтуватимуть дороги і лататимуть ями (оновлене)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up