На Тернопільщині у жінки викрали 13 500 гривень та 500 євро

На Тернопільщині у жінки викрали 13 500 гривень та 500 євро

До поліцейських Гусятинського відділення поліції надійшло повідомлення від жительки села Яблунів. Жінка розповіла, що з помешкання її 56-річного матері викрали цінні речі.

Невідомі потрапили до будинку підібравши ключ до вхідних дверей. Як наслідок зникло 13 500 гривень, 500 євро, а також вибори з золота. За допомогою одразу звернулась до правоохоронців.

Відомості про подію внесено до ЄРДР за фактом крадіжки відповідно до частини 1 статті 185 Кримінального кодексу України.

Поліцейські нагадують, що більшість злочинів трапляються саме в період відсутності власників помешкання. Зловмисники потрапляють до приміщень завдяки байдужості та безпечності громадян - відчинені вікна, балкони.

Не допоможуть а ні замки, а ні залізні двері. Найкращий захист - підключення до пульту управління поліції охорони.

Якщо ж ви стали жертвою крадіїв не зволікайте телефонуйте на лінію «102».

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:47 Робота в Тернополі: актуальні вакансії тижня (оновлено 15 липня) 14:29 ЗСУ отримали першу партію жіночих бронежилетів: у чому їх особливості 13:37 Генштаб ЗСУ очолить Ігор Скибюк: що про нього відомо 13:14 У Почаєві вогонь знищив дві господарські будівлі, пошкодив житловий будинок photo_camera Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 12:20 «КонтраFACTS Media Awards»: стартувала щорічна премія для журналістів із призовим фондом понад 200 000 грн (новини компаній) 12:20 В Україні смертність майже учетверо перевищує народжуваність 11:30 Шестирічний хлопчик потрапив під колеса авто на Східному 11:11 Переходила на «червоне»: на Грушевського авто збило 18-річну дівчину 10:45 Сирський підбив підсумки роботи на посаді Головнокомандувача ЗСУ 10:03 Ремонт шляхопроводу на Бродівській: на якому етапі роботи 09:30 Помер завідувач відділення Гусятинської лікарні Олексій Барбашов 09:00 Тернопільщина прощається з Героєм Олегом Сокирником 08:00 Житло, пенсії і не тільки: в Україні прийняли закон про переселенців 22:40 Михайло Драпатий — новий Головнокомандувач ЗСУ 22:00 В Україні стартував Національний тиждень читання 21:01 Оленятко та ослик народились у зоокутку парку Сопільче photo_camera 20:00 Нові ділянки, автівки та мільйонні доходи: чим «оброслися» митники Тернопільщини під час війни 19:04 Вступна кампанія-2026 у Тернополі: які спеціальності та умови в університетах 18:12 Наслідки негоди: на Коновальця, 20 відкачали воду, але підвал і дорога досі у багнюці
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up