На Тернопільщині ув'язненого безпідставно посадили у карцер

На Тернопільщині ув'язненого безпідставно посадили у карцер

Прокуратура перевірила як утримують в‘язнів в установі виконання покарань.

 

Прокуратурою області проведено перевірку додержання вимог Закону України «Про попереднє ув’язнення» та іншого законодавства у діяльності Державної установи «Чортківська установа виконання покарань № 26» щодо запобігання фактів катувань й іншого жорстокого, нелюдського та такого, що принижує гідність, поводження з особами, які тримаються під вартою.

   Перевіркою виявлений факт безпідставного поміщення ув’язненого до карцеру у травні 2017 року.
Крім того, встановлено, що впродовж поточного року 18 в’язнів Чортківської УВП заподіяли собі тілесні ушкодження, однак на відповідний профілактичний облік поставлено лише 3 з них. Зафіксовано факти неналежного медичного обслуговування в’язнів. На усунення виявлених порушень прокуратурою області виконувачу обов‘язків начальника Чортківської УВП внесено вказівку, яка перебуває на розгляді. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
08:00 На Тернопільщині планують запровадити єдиний церемоніальний стандарт поховання Героїв 22:00 Люди реанімували посеред вулиці: у Тернополі медики та очевидці врятували чоловіка після клінічної смерті 21:40 Злива підтопила ділянку траси М-19 у Горинці: рух транспорту змінили 21:00 У парку Шевченка квітне лавандова клумба photo_camera Від читача 16:23 Викрили шахрайський call-центр, який ошукав громадян США на понад 500 тисяч доларів 20:05 Писали про переміщення ТЦК — залишилися без телефонів. Як карають суди на Тернопільщині 19:06 Замах на дев’ятикласницю школи №5: що з’ясували слідство, школа та адвокати 18:00 У Тернополі за місяць оштрафували 32 водіїв за паркування на місцях для родин Героїв 17:20 Ділянку на Стуса може отримати фірма, зареєстрована кілька місяців тому 16:50 100-річний ювілей відзначила довгожителька з Чортківщини Євгенія-Владислава Гайдук 16:10 Тернопільські школярі вибороли призові місця на світовій олімпіаді з креативності у США photo_camera 15:40 У дворі будинку на 15 Квітня водій Tesla наїхав на неповнолітнього 15:15 На Рівненщині сталось зіткнення потяга та мікроавтобуса: є загиблі photo_camera 14:30 Олена Палига знову стала директоркою Тернопільської початкової школи «Ерудит» 14:00 3,8 проміле алкоголю показав «драгер» у крові водія, який збив дитину на електросамокаті 13:30 На підприємстві в Тернопільському районі травмувався 22-річний працівник 13:00 На Протасевича рятувальники звільнили автомобіль від поваленого дерева 12:30 Горіли гаражі на Довженка 12:00 76-річна жителька Тернополя переказала шахраю понад 370 тисяч гривень 11:20 Після завершення періоду нересту, на Тернопільщині знову дозволили вилов раків
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up