На Тернопільщині викрили злочинну групу, причетну до крадіжок будматеріалів на понад 5 мільйонів гривень

На Тернопільщині викрили злочинну групу, причетну до крадіжок будматеріалів на понад 5 мільйонів гривень

Зловмисники реалізовували крадене за зниженими цінами підприємцям із Рівненщини.

Крадіжки учасники угруповання скоювали з об’єкта, будівництво якого ведеться за бюджетні кошти. Сума збитків становить 5,5 мільйона гривень, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Крадені товарно-матеріальні цінності зловмисники збували за зниженими цінами суб’єктам господарювання у Рівненську область. Незаконну схему збагачення викрили співробітники управління стратегічних розслідувань Тернопільщини.

«До поліцейських надійшла заява від представника будівельної компанії про те, що з майданчика, де за бюджетні кошти здійснюється будівництво спортивного комплексу, систематично вчиняються крадіжки будівельних матеріалів.  У ході оперативних заходів нам вдалося встановити, що до злочину причетні щонайменше четверо осіб, — розповів заступник начальника управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області Віталій Кравчук.

Документуючи злочинну діяльність крадіїв, оперативники встановили: зловмисники діяли організовано. Кожному з них було відведена окрема роль задля досягнення кримінальних цілей. Організатором групи виступив раніше судимий за майнові та наркозлочини 43-річний тернополянин. У спільники взяв ще трьох жителів обласного центру, двоє з яких у минулому теж мали проблеми із законом. Зловмисникам вдавалося не лише безперешкодно проникати на територію будівельного майданчика та  з допомогою спеціальної техніки і вантажівок тоннами вивозити будівельні матеріали, а й швидко знайти місця збуту. З’ясувалося, що реалізовували крадене вони за зниженими цінами підприємцям із Рівненщини.

У ході досудового розслідування встановлено, що злочинна група викрала з об’єкта, будівництво якого здійснюється за кошти державного та місцевого бюджетів, 230 тонн арматури  на суму 5,5 мільйона гривень.

«Завдяки спільним зусиллям оперативників управління стратегічних розслідувань та співробітників Тернопільського районного управління поліції, під процесуальним керівництвом окружної прокуратури вдалося викрити злочинну групу з ознаками організованості. На даний час усім чотирьом фігурантам кримінального провадження оголошено підозру за частиною 5 статті 185 Кримінального кодексу. Організатор та один з учасників групи вже перебувають під вартою, вирішується питання про обрання запобіжного заходу ще двом підозрюваний», - повідомив Віталій Кравчук.

Під час санкціонованих обшуків поліцейські вилучили речові докази, серед яких - комп’ютерна техніка та печатки, з допомогою яких зловмисники виготовляли документи для прикриття своєї злочинної діяльності.

Оперативники управління стратегічних розслідувань і надалі здійснюють комплекс слідчо-розшукових дій із метою документування злочинної діяльності фігурантів та відшкодування завданих збитків а також встановлення інших осіб, причетних до вчинення даного кримінального правопорушення.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (7)
  • Володя Шаюк
    І що охорони не було? Чи може хтось підкинув тему.
  • Yurii Yatsykovski
    ''Це все влада винувата бідні люди не мали за що комуналку заплатити, чи нову тойоту з салону взяти,😁''. Ось хлопці зайнялись освоєнням бюджетних коштів, коштів платників податків
  • Denis Poluian
    Секта рабіновіча?
  • Ігор Дольний
    Це 10 фур
    Володя Шаюк reply Ігор Дольний
    Ігор Дольний Це  продавали їм, а ті перепродували, бо можна поцупити раз, а не стільки.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
12:00 Відійшла у вічність викладачка історії та правознавства Галицького коледжу Марія Рудик 11:28 Відкрила фейковий збір на допомогу жертвам атаки в Тернополі: 21-річна тернополянка отримала підозру 10:50 У чому зустрічати Новий 2026 рік, щоб привернути багатство: найкращі кольори 10:26 Комендантська година і новорічна ніч: що можна і що заборонено Від читача 16:51 Встановлено мінімальний розмір допомоги по безробіттю на 2026 рік 10:03 Графік відключення світла в Тернополі та області на 31 грудня: оновили деякі підчерги 09:40 Вночі вулиці Тернополя розчищали від снігу. Якою буде погода у перші дні нового року 09:00 Війна забрала життя Героїв Ярослава Вовчука та Степана Дубляниці 08:00 В Україні з’явиться «єЧек»: коли запрацює 21:00 Готуємось до Нового року: рецепти смачних тортів на свято 20:03 Скандали і кримінал, фігурантами яких були ТОП-чиновники, депутати і посадовці 19:00 На ремонт Грушевського передбачили ще 1,6 мільйона гривень, хоча вже витратили майже 10 18:07 Юна тернопільська піаністка Поліна Галушка отримала нагороду на фестивалі «Різдвяний Львів» 17:20 На реконструкцію парку у Вишнівці хочуть витратити майже 100 мільйонів. Що робитимуть? 16:55 На Новий рік у Тернополі буде менше громадського транспорту 16:10 Центральна виборча комісія створює систему для Всеукраїнського референдуму 15:35 25-річний захисник Віталій Гарап’як повертається додому «На щиті» 15:01 «Не дозволю назвати Юрія вбивцею»: апеляція виправдала родича у справі вбивства Качоровських 14:45 Інтернет-провайдер «Колумбус» утретє став кращим роботодавцем у конкурсі «Народний бренд» та підтримав бригаду «Азов» (новини компаній) 14:30 Ганна Рапіта з Чортківщини відзначила 90-річчя
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up