На Тернопільщині впіймали злочинний дует

На Тернопільщині впіймали злочинний дует
  • Поліцейські Теребовлянщини розшукали злочинний дует.
     
  • Чоловіки привласнили майно односельчанки, завдавши збитків на чималу суму. 

Як повідомила потерпіла, допоки вона перебувала за межами населеного пункту, невідомі особи проникли в підсобні приміщення та викрали чималу кількість речей. Як наслідок жінка позбулася різноманітних металевих конструкцій та електроінструментів. Завдані збитки заявниця оцінила в суму 20 000 гривень.

Крадіжку, поєднану з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдало значної шкоди потерпілому інкримінують працівники Теребовлянського відділу поліції двом жителям одного із місцевих сіл.

У ході оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили, що на злочин пішли місцеві жителі 1964 та 1987 років народження.  У скоєних протиправних діях вони зізналися. Викрадене майно правоохоронці вилучили.

Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 3 статті 185 ККУ. Санкція передбачає позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Триває слідство, повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Також, правоохоронці розшукали злодія, який поцупив камеру відеоспостереження в одному із магазинів на Підволочищені.

Про протиправний вчинок поліцейським Підволочиського відділу поліції повідомила власниця крамниці у містечку Скалат. Відчиняючи уранці торговий заклад, жінка виявила відсутність камери відеонагляду.

Поліцейські розшукали нічного злодія. Ним виявився 27-річний мешканець Гусятинського району.  Молодик в минулому притягувався до відповідальності за крадіжку з магазину.

За безглуздий, однак протиправний вчинок доведеться відповісти. За фактом злочину розпочато кримінальне провадження згідно статті 185 ККУ.

Довідка:  Стаття 185. Крадіжка передбачає:

 

1. Таємне викрадення чужого майна (крадіжка) - карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.

2. Крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб, - карається арештом на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

3. Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому, - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

4. Крадіжка, вчинена у великих розмірах, - карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

5. Крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або організованою групою, - карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 «Я не хотів би, щоб мої діти знали війну». Історія оператора дронів з 105 окремої бригади ТрО 20:16 Графік відключення світла в Тернополі та області на 18 січня 20:00 Династія вільної крові: історія артилериста на псевдо Таґадай 19:00 Шахраї виманили у жительки Тернополя 107 тисяч гривень, представившись працівниками поліції Від читача 20:37 Лінія 112 — канал допомоги у разі відсутності тепла, води чи світла 18:00 Уночі до -20: прогноз погоди на 18-20 січня 17:00 Санкар Андрій Мандзій здобув другу перемогу в кар'єрі на Кубку націй напередодні Кубка світу 16:00 Оренда генератора в Тернополі: скільки коштує послуга та як отримати знижку 15:15 Школярі Чортківської громади з 19 січня йдуть на канікули 14:00 Судитимуть службовця лісопідприємства, який вніс неправдиві дані в документи про реалізацію 86 дубів 13:02 Навчання у Тернополі призупиняють на тиждень (оновлене) 12:02 Відмовився служити, бо мав проблеми із зором. Суд натомість відправив до тюрми 11:02 Тепло є і дають собі раду. Що кажуть директори шкіл Тернополя і чи хочуть канікул 10:00 Готуємо ситні бутерброди з авокадо і гранатом 09:00 Тернопільщина втратила Захисників Івана Вашковича і Миколу Небоженкова
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up