На Тернопільщині засудили інформатора "ЛНР" і "ДНР"

На Тернопільщині засудили інформатора "ЛНР" і "ДНР"

Стосовно інформатора терористичних організацій «Донецька народна республіка» і «Луганська народна республіка» тернопільська прокуратура здійснює процесуальне керівництво.

Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ підсудність вказаного кримінального правопорушення визначено за Тернопільським міськрайонним судом.

Під час судових слухань встановили, що 54-річний житель Луганщини, за власної ініціативи почав співпрацю з терористами, а саме – збирав дані щодо місць дислокації, маршрутів пересування та чисельності підрозділів і військової техніки Збройних Сил України та інших військових формувань, задіяних у проведенні антитерористичної операції.

Зокрема, інформатор передавав вказані дані телефоном учасникам так званих «ДНР» і «ЛНР» під час перебування у м. Рубіжне та інших населених пунктах Луганської області.

Завдяки чіткій позиції державного обвинувача, суд визнав мешканця м. Рубіжне Луганської області винуватими в інкримінованому йому злочині за ст. ч.1 ст.258-3 КК України (сприяння терористичній організації) та засудив до покарання у вигляді 4 років 6 місяців позбавлення волі, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області 

Відео дня

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Володя Україна
    Гарна робота Хлопці Дякуємо За Безпеку!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 На «Дружбі» планують збудувати нову церкву «Воскресіння Христового» 19:01 Діти, які перебувають за кордоном, можуть у вихідні навчатися за українською програмою 17:40 Тернополянки плетуть теплі речі для Захисників photo_camera 17:05 На Тернопільщині оголосили штормове попередження через посилення вітру Від читача 21:01 Брифінг на тему: "Жінки опановують «чоловічі» професії завдяки Службі зайнятості" 16:15 У Тернополі відкрили мистецький проєкт «Імерсивний світ Івана Марчука» 15:22 Майстер-класи з адаптивних видів спорту проведуть у Тернополі 14:45 Пильність тернопільської школярки допомогла зупинити спробу диверсії 14:00 Запровадили експериментальний проєкт е-Розлучення 13:30 Керівника відділення банку підозрюють у привласненні 72 тисячі гривень з кредитної карти клієнта 12:56 Критичні підприємства можуть на 45 днів бронювати тих, у кого неналежно оформлені облікові документи 12:45 Гучне затримання трьох злочинних груп через наркотики у Тернополі: подробиці 12:00 Тернопіль для ЗСУ: 50 FPV-дронів отримали бійці 35-го батальйону (пресслужба Тернопільської міської ради) 11:35 Для ветеранів та ветеранок у Тернополі проводять оздоровчі заняття з плавання 11:05 У Тернопільській громаді запроваджують послугу патронату над дитиною 10:25 Рієлтор: огляд професії, поради та вітання з професійним святом (новини компаній) 10:10 На Злуки виконали першу чергу робіт із влаштування безбар’єрного тротуару photo_camera 09:35 Уряд оновив Національний перелік основних лікарських засобів: що увійшло до списку 09:00 На війні загинули Герої з Тернопільщини Степан Хавар, Григорій Марчук та Володимир Шкляр 08:00 Ціни на газ для українців не зміняться до кінця березня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up