На Тернопільщині засудженому синові батько передав наркотики

На Тернопільщині засудженому синові батько передав наркотики
У Копичинцях міліціонери затримали 42-річного тернополянина, котрий хотів передати засудженому синові марихуану.

Дурман родич намагався передати одному із засуджених, який відбуває покарання у Копичинецькій виправній колонії, що у Гусятинському районі. Пакет з підозрілою речовиною рослинного походження чоловік поклав у передачу. Оперативники вилучили марихуану, а чоловіка, котрий передавав пакунок, затримали. Таку передачу від батька мав отримати засуджений за крадіжки, розбої та пограбування тернополянин.

У Копичинецьку виправну колонію 24-річний житель обласного центру потрапив після вироку суду за вчинення важких злочинів. Батько часто провідував сина, привозячи йому передачі. Працівники виправного закладу кажуть, що жодного разу чоловік не привозив заборонених предметів, але останні відвідини стали винятком.

Під час ретельної перевірки переданих продуктів харчування підозру у правоохоронців викликала банка з-під майонезу, заповнена смальцем. Коли перевірили її вміст, то, окрім жиру, виявили пакетик з наркотичним зіллям. Засуджений стверджує, що сам не вживає дурману. Батько підтверджує, що наркотики передав, аби син обміняв їх на щось, потрібне для себе. 

Батькові старання, на жаль, перейшли межу Закону. Вилучене міліціонери направили на експертизу. Слідчі встановлюють, де саме чоловік взяв дурман. Триває розслідування, повідомляє сайт УМВС України у Тернопільській області.  

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Anonymous
    Скільки за день я бачу наркоманів в аптеці-один Бог знає!!!Шкода молодих хлопців!!!
  • Anonymous
    треба через ментів
    Anonymous reply Anonymous
    Хороший татусь В мене половина друзів- наркоманів ,або повмирали,або просто вже далекі від мене.Шкода хлопців ,непоганими пацанами були.А татуся,який помагає сину наркотою,я просто небачив.Напевне він сам наркоман.Казали колись мені наркомавни,Що наркота-райський кайф,а а пияцтво свинячий.Пияки,то повідходили і нормально живуть,а наріки дальше в своєму раю.Ні сімї,ні інтересів.Одна доза в голові.
  • Anonymous
    Ще б аналізи передав
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:40 У Кракові пошкодили могилу Богдана Лепкого. Тернопільський художник готовий допомогти з відновленням 09:00 На Херсонщині загинув військовослужбовець із Кременця Сергій Чумашов 08:30 Укрзалізниця змінила рух поїздів після нічної атаки: деякі курсують через Тернопіль 07:53 Вночі ворог завдав масованого удару по Києву: багато загиблих та постраждалих, людей шукають під завалами Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 21:00 Сильний вітер і невеликі дощі очікують на Тернопільщині 6 липня 20:00 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled 19:00 Із виїзних матчів розпочне сезон Першої ліги тернопільська «Нива» 18:00 У заповіднику «Медобори» фотопастка зафіксувала червонокнижну видру 17:00 Любителів велоспорту запрошують взяти участь у перегонах «Круті віражі» 16:00 Понад 3,6 млн грн: у Чортківській громаді підрахували економію від роботи сонячних електростанцій 15:00 Вісім пожеж за добу: на Тернопільщині найчастіше горіла суха трава 14:00 Блаженніший Святослав Шевчук перебуває з візитом на Чортківщині 13:00 Хода та акція на підтримку військовополонених і зниклих безвісти пройшли у Тернополі photo_camera 12:00 У Зарваниці відкрили та освятили нову пластову домівку 11:01 Різницю у показниках лічильників води компенсовуватимуть із міського бюджету
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up