На Тернопільщині жінка віддала шахраю з Миколаївщини 40 тисяч

На Тернопільщині жінка віддала шахраю з Миколаївщини 40 тисяч
  • 40 тисяч гривень видурив шахрай у жительки Чорткова.
  • Гроші потерпіла власноруч передала зловмиснику.
  • Зустрічалася жінка з невідомим більше чотирьох разів.

За словами правоохоронців, чортківчанка на сайті оголошень розмістила інформацію про продаж будинку. За вказаним номером на початку березня зателефонував чоловік і повідомив, що цікавиться її житлом. Хоче приїхати та подивитися на нього, а також обговорити вартість покупки.

Потерпіла розповіла, що в обумовлений час до неї приїхав чоловік ромської національності. Сказав, що бізнесмен і його цікавить даний будинок. Оформлення документів взяв на себе, але при умові, що жінка витрати компенсовує самостійно. Кілька разів покупець приїжджав до Чорткова по гроші на послуги нотаріуса та інших служб. Загалом невідомий "витягнув" із потерпілої 40 тисяч гривень.

Про те, що це може бути шахрай, жінка запідозрила після того, як прочитала публікації на інтернет-сайтах про схожі маніпуляції. Її здогадки підтвердилися й тим, що покупець перестав відповідати на телефонні дзвінки. Про шахрайство вона повідомила у поліцію.

Підозрюваного затримали. Це - житель Миколаївщини, 1983 року народження. Його уже неодноразово притягували до відповідальності за скоєння майнових злочинів, шахрайств та грабунків. Жертвами підозрюваного були в основному мешканці Миколаївської області. Проте останнім часом він обшахраював та обікрав і кілька помешкань на території Тернопільщини.

Зараз правоохоронці інкримінують чоловікові замах на життя працівника поліції. Вирішується питання про оголошення підозри відповідно до статті 190 частина 1 ККУ - шахрайство, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у: Facebook, TelegramInstagramViber та YouTube.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • тойво
    Чим ті люди думають.я в шоці.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 У Кремнеці ремонтують стартову естакаду для санного спорту photo_camera 21:00 Вільний від «правильності»: колеги в пам'ять про загиблого журналіста Героя Віталія Дереха photo_camera 20:00 У Тернополі стартував купальний сезон: журналісти перевірили міські пляжі photo_camera 19:03 Знайшли застреленим у ТЦК Тернополя: що відповіли на запити журналістів Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 18:00 В аварії неподалік Тернополя постраждали четверо дітей. Серед них — дитина 17:20 На Львівській частково перекрили рух транспорту 16:50 На фасаді будівлі поліції в Тернополі завершили 15-метровий мурал 16:15 У Тернополі теплоходи знову курсуватимуть до Дальнього пляжу 15:45 11,4 мільйони з бюджету передали закладам освіти Тернополя: як розприділили 15:15 Із будинку в Підволочиську зникли коштовності та гроші: затримали підозрюваного в крадіжці 14:35 На Тернопільщині оголосили штормове попередження: через дощі та грози може піднятись рівень води 14:02 Затримали трьох начальників районних ТЦК з Тернопільщини за підозрою у завищенні показників мобілізації 13:20 Землі заказника Серетський після тривалих судів повернули у власність держави 12:37 На Бандери 15-річна дівчина потрапила під колеса авто 12:00 Нові тарифи на проїзд в автобусах і тролейбусах затвердили у Тернополі 11:26 У полі на Тернопільщині горів комбайн 10:52 Після домашньої сварки в одному з сіл Білецької громади, чоловік підірвав гранату 10:10 На ринку в Тернополі тест-драйв електросамоката обернувся крадіжкою 09:37 В Україні 11 червня вперше офіційно відзначають День Сил безпілотних систем Збройних Сил України
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up