На Тернопільщині злодій напав на жінку

На Тернопільщині злодій напав на жінку

Повідомлення про грабіж надійшло на лінію “102″ 22 листопада. Місцева мешканка повідомила, що у неї невідомий вирвав з рук сумку та побіг в напрямку залізничного вокзалу.

За словами начальника Підволочиського відділу Андрія Купчака, вони одразу почали розшукувати нападника, оскільки потерпіла чітко описала чоловіка.

Затримали грабіжника на вокзалі. Він у скоєному зізнався. Андрій Купчак каже, що чоловік неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців. Вирішується питання про оголошення підозри затриманому та обрання міри запобіжного заходу. Працівники поліції проситимуть тримання під вартою.

Подія внесена до єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 186 частина 2 ККУ – грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Українські школярі зможуть обирати професію вже з 10 класу: МОН затвердило зміни 20:02 Скоїв п’яну ДТП з травмованими і запевняв, що не пив. Як покарав водія суд? 19:00 Сир, яйця, огірки: скільки коштують продукти в тернопільських супермаркетах play_circle_filled photo_camera 18:00 Студентам обіцяють підвищення стипендій з 1 вересня Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 17:00 Віддає все на ЗСУ: один збір закрито — триває інший play_circle_filled photo_camera 16:00 Буде хлопчик: у Тернополі рятувальник з дружиною влаштували ефектну гендер-паті у пожежній частині play_circle_filled 15:00 Чому в Тернополі чоловіків силоміць «мобілізують» люди без форми play_circle_filled 14:00 Частина вулиць «Сонячного» буде з пониженим тиском води через промивку мереж 13:00 З веслами, піснями і жартами: пів сотні ветеранів підкорили Дністер на байдарках 12:00 У Теребовлянській лікарні працюватиме магнітно-резонансний томограф за 34 млн грн 11:00 Куди піти в Тернополі 13 – 14 червня: театр, концерти та події вихідних 10:00 Присвятила життя порятунку людей: перестало битись серце лікарки з Кременця Алли Шупіченко 09:00 У дворі будинку на Дружбі висадили квітник пам’яті на честь полеглих Героїв
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up