На вокзалі у Тернополі грабіжники відібрали у потерпілого майна на 15 тисяч

На вокзалі у Тернополі грабіжники відібрали у потерпілого майна на 15 тисяч

За вчинення грабежу оперативники Тернопільського відділення поліції затримали раніше судимих жителя Зборівщини та мешканця Козівського району. Чоловіки спочатку випивали за кошт жертви, та їм цього виявилося замало.

 

Потерпілий розповідає, своїх кривдників він зустрів на залізничному вокзалі у Тернополі. Маючи в гаманці чималу суму, житель села Забойки Тернопільського району, виріши вгостити новоявлених друзів. Ті не відмовилися.
Коли пляшка спорожніла, у зловмисників визрів план – вони запросили новоспеченого товариша поїхати з ними в Довжанку, там, мовляв, віддячимо за твою щедрість. І віддячили…
Вийшовши з маршрутного таксі, нападники заштовхали жертву в лісосмугу, надавали штурханів, відібрали гаманець і телефон та кинулися навтьоки.
Як потім з’ясували поліцейські, на таксі грабіжники добралися до Тернополя, а звідти, замітаючи сліди, подалися до Борщова й оселилися в місцевого готелі. Розкошувати було за що, адже в потерпілого награбували майна на п'ятнадцять тисяч гривень. Проте не довго тривало безтурботне життя за чужий кошт.
Наступного дня одного з грабіжників – 27-річного жителя села Курівці Зборівського району поліцейські затримали у тому ж готелі. Його спільника – 33-річного мешканця Городища Козівського району взяли на залізничному вокзалі у Тернополі.
Зловмисникам інкримінують частину другу статті 186 ККУ. Триває досудове розслідування, повідомляє відділ комунікації ГУНП в Тернопільській області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Герасимчук Ростислав
    Всі селюхи п ють та крадуть, а ці уроди ще й грабують. Все логічно як завжди.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
08:00 Нацбанк почав піднімати курс долара 22:00 Тернопіль, зустрічай! Незабутній ювілейний концерт Ірини Білик 21:00 У Тернополі створили футбольну команду ветеранів війни з ампутаціями photo_camera 20:39 Стало відоме ім'я нового Папи Римського Від читача 22:49 ВІДКРИТИЙ ФОРУМ ЄДНАННЯ ВЕТЕРАНСЬКИХ ТА ВОЛОНТЕРСЬКИХ СИЛ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ 20:03 Скільки коштує орендувати квартиру у різних мікрорайонах Тернополя: дивіться ціни! photo_camera 19:02 Врізався в комбайн на переїзді: загинув сусід, а співмешканка отримала травми. Як суд покарав водія 18:00 Виділили кошти на капремонти тернопільських шкіл та дитсадків 17:30 У Почаєві 35-річний чоловік пошкодив постер із зображенням героїв Небесної Сотні — поліція 17:03 У кременчанина відібрали і продали земельну ділянку, аби погасити понад 250 тисяч боргу за аліменти 16:30 Із 9 травня на Галицькій тимчасово перекриють рух автотранспорту 16:00 На мультитест зареєструвалися понад 10 тисяч учасників з Тернопільщини play_circle_filled 15:30 У Тернополі відбудеться благодійний захід, присвячений жінкам на війні 14:30 Контролюватимуть рекламу вакансій: Держпродспоживслужба отримала нові повноваження 14:25 Рада ратифікувала угоду зі США про надра 14:00 У Тернополі вшанували памʼять полеглих у Другій світовій війні photo_camera 13:15 У Вишнівці зіткнулися дві автівки 12:50 «Тернопіль не отримає статусу "прозорого міста" через надання міською радою недостовірних даних» 12:07 14-річний мотоцикліст потрапив в аварію неподалік Чорткова 11:34 Тернополяни палили автівки військових на замовлення ворожих спецслужб. Що сказав суд?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up