Ні грошей, ні телефону: довірлива тернополянка втратила «Apple» і 20 тисяч

Ні грошей, ні телефону: довірлива тернополянка втратила «Apple» і 20 тисяч

Через неправдиве смс-повідомлення жителька обласного центру, нічого не запідозривши, передала аферистові мобільний телефон. Схема стара, а потерпілих з кожним днем все більше.

Тернополянка в Інтернеті розмістила оголошення про продаж мобільного телефону «Apple». Згодом зателефонував невідомий чоловік, який повідомив, що його зацікавив даний товар. Незнайомець дізнався реквізити банківського рахунку, аби здійснити оплату. Одразу на засіб зв’язку краянки надійшло смс-повідомлення про зарахування коштів в розмірі 20400 гривень. Сторони уточнили місце зустрічі, де заявниця передала шахраєві своє майно, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області. Через годину жінка перевірила стан рахунку та не повірила своїм очам, адже ніяких коштів не надходило. За допомогою звернулась до поліцейських.

За фактом шахрайства відкрито кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 190 ККУ – шахрайство.

Працівники поліції вкотре звертаються до жителів Тернопільської області не нехтувати правилами безпеки. Адже ви самостійно допомагаєте зловмисникам спустошувати ваші кишені.

Найкраще переконатись, що на ваш рахунок надійшли кошти, це зателефонувати на гарячу лінію банку. 

У разі якщо ви потерпіли від рук зловмисників, не зволікайте, телефонуйте на лінію «102».

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:20 Задимлення в «Подолянах»: поліцейські назвали причини 22:00 Наче хтось розлив акварель у лісі: на Тернопільщині помітили рідкісні квіти шафрану Гейфеля 21:00 Писанки як терапія: у Тернополі військові на реабілітації відновлюються за допомогою творчості photo_camera 20:03 «Не плач, мамо. Я живий і вже вдома». З полону повернувся Володимир Колодій Від читача 16:31 Тернопільська міська рада ухвалила нову редакцію Статуту громади 19:45 Графік відключення світла в Тернополі та області на 21 березня 19:01 Безоплатних ліків стане більше: де і як можна отримати їх на Тернопільщині 18:08 Команда з Кременеччини поїхала будувати фортифікації на Сході України 17:30 На Теребовлянщині розшукують 91-річного чоловіка: зник безвісти 17:03 Погрожували штрафом і змушували платити вдруге: конфлікт із контролерами у Тернополі 16:12 Тернополянин Олександр Чебанов — чемпіон Європи з джиу-джитсу 15:44 На Тарнавського горіла квартира: евакуювали мешканців play_circle_filled 15:20 Україна запускає eFood — цифрову систему контролю у сфері харчових продуктів 14:45 У Тернополі з 23 березня зростуть ціни на проїзд у маршрутках та тролейбусах 14:00 Куди піти, що побачити у Тернополі у вихідні 21-22 березня (оновлене) 13:30 Горіли автівки в Чорткові та на Збаражчині play_circle_filled 13:00 У Зарваниці відбудеться Архиєпархіальна Хресна дорога 12:48 Помер Святійший Патріарх Філарет 12:30 «Резерв+» тимчасово призупинить роботу: що потрібно зробити завчасно 12:00 Забруднення земель на Зборівщині розслідує поліція
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up