Обережно! Злодії почали сезон полювання на велосипеди

Обережно! Злодії почали сезон полювання на велосипеди

Одразу шість велосипедів викрали невідомі зловмисники з гаража 49-річного тернополянина. Усю родину залишили без улюбленого транспорту.

Чоловік помітив крадіжку 16 лютого, та каже, що не навідувався до гаражу декілька днів. Злодіям цього було достатньо – зірвавши навісний замок, викрали увесь транспорт. За фактом крадіжки відкрили кримінальне провадження

Поліцейські нагадують - потрібно подбати про надійність зберігання двоколісного транспорту. До весни залишилося зовсім небагато, тож незабаром багато краян пересяде на велосипеди.

За статистикою найчастіше їх викрадають із під’їздів, сходових кліток, сушильних приміщень.Навіть кодовий замок не завжди вбереже від крадіжки. Умілі крадії знайдуть спосіб проникнути всередину. Далі справа кусачок - і кріплення до перил вже не допоможе.

Не забувайте про надійні замки на дверях підвалу гаражних приміщеннях , якщо ті не охороняються. На другому місці – громадські місця. Найчастіше здобиччю злодія стають велосипеди, залишені біля торгових центрів, супермаркетів, вишів та кафе.

Якщо вже залишаєте свій ровер у людному місці, подбайте про надійне захисне кріплення, а краще декілька.

Найнадійніше місце – власне помешкання. Краще знайти місце в квартирі, аніж залишитися без двоколісного транспорту.

Якщо ж неприємність уже трапилася, негайно повідомляйте про злочин поліцейських

Збільшити шанси на те, що викрадений транспорт правоохоронці вам повернуть допоможуть наступні поради:

 - якщо крадіжка уже сталась, то відразу повідомте про це поліцейських;

 - зберігайте усі документи які вам видали при покупці: чек, гарантійний талон на велосипед, запишіть номер рами. Зазвичай він розміщений на ній знизу, повідомляє відділ комунікації НП Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:55 Із під'їзду багатоповерхівки в Тернополі вкрали дитячий квадроцикл 11:20 Обіцяв за дев'ять тисяч доларів «зняти» з розшуку двох братів: судитимуть тернополянина 10:50 П'яний мотоцикліст виявився у СЗЧ, а пасажирка напала на поліцейського: деталі інциденту на Бережанщині 10:02 Намагався переплисти Дністер: майже добу шукали тіло 19-річного хлопця Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 09:37 На Тернопільщині через погодні умови знеструмлені сотні споживачів 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Сергія Дмитришина та Максима Гриценка 08:00 Керівник чортківського водоканалу отримав нагороду Президента України 22:00 Випускний бал у Великогаївській громаді: дивіться фото 21:00 Краса крізь століття: 7 храмів Тернопільщини, що зачаровують історією та архітектурою 20:00 Перейменування школи, нова депутатка та земельні питання: у Тернополі відбудеться сесія міськради 19:40 30 червня в Тернополі та області діятиме графік погодинного відключення світла 19:00 Понад 43 мільйона гривень на Пантеон Героїв: який вигляд має кладовище і що зробили photo_camera 18:05 Від виплат до лікаря: зібрали всі важливі контакти для ВПО на Тернопільщині в одному довіднику 17:19 Змінили маршрут тролейбуса №7 через ремонт на Бродівській 16:55 На Тернопільщині 39 сімей ветеранів і полеглих Захисників отримали сертифікати на житло photo_camera 16:25 Начальницю ЦНАП і депутатку на Тернопільщині затримали на хабарі за відстрочку від мобілізації 15:30 На Тернопільському ставі з'явився новий теплохід під назвою «Йота» play_circle_filled 15:00 15-річний мотоцикліст потрапив до лікарні після аварії на Тернопільщині 14:20 «Червону калину» співали 50 тисяч людей: унікальні спогади з відкриття Співочого поля в Тернополі photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up