Оперативники шукатимуть іноземців, які не дотримуються законів

Оперативники шукатимуть іноземців, які не дотримуються законів

З метою запобігання та протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері, притягнення порушників до відповідальності, на Тернопільщині стартували загальнодержавні профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант».

З 20 по 31 липня тривав підготовчий етап, а впродовж серпня правоохоронці відпрацьовуватимуть усе на практиці.

За словами начальника відділу боротьби із злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми Олександра Буняка, не всі іноземці, які проживають, навчаються та ведуть бізнес на території Тернопільської області, дотримуються законів. Тому оперативники роблять усе можливе, аби ці порушення мінімізувати.

- Етнічна злочинність є одним із чинників, які впливають на її загострення, насамперед у містах та районних центрах. Впродовж 6 місяців 2017 року на території Тернопільської області іноземні громадяни вчинили 3 кримінальних правопорушення.

У ході профілактичних заходів співробітники міграційної служби та правоохоронці перевірять місця значного скупчення іноземних громадян, а саме: на продуктових та речових ринках, у навчальних закладах, торгових майданчиках. Не оминуть готелі, залізничні вокзали, автостанції тощо. Усі порушники міграційного законодавства будуть притягнуті до відповідальності, а при необхідності - видворені за межі нашої держави.

Під час операції "Мігрант" більша увага звертатиметься на автомобілі з іноземною реєстрацією та осіб, які ними керують. Посилиться контроль за особами, які здійснюють незаконне перевезення іноземців та осіб без громадянства територією України автотранспортом.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:01 Ірина Король знову стала директоркою Тернопільського навчально-реабілітаційного центру 17:15 Міська рада програла суд за землю на Бандери play_circle_filled 16:46 Підтвердили загибель Героя з Теребовлі Михайла Волочастого. Місто зустріне кортеж «На щиті» 16:10 Рада відправила Свириденко у відставку. Будуть зміни серед міністрів Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 15:40 Приміщення продали, а що буде з автостанцією — не придумали. Продовження історії в Монастириськах 15:02 У Бережанах затримали львів'ян на отриманні грошей за незаконну відправку чоловіка в Угорщину 14:37 Понад 96 тисяч дітей на Тернопільщині безкоштовно харчуватимуться у школах 14:12 Із під'їзду багатоповерхівки в Тернополі вкрали велосипед: затримали 29-річну жінку 13:36 Грози накриють Тернопільщину 15 липня, а далі повернеться спека 13:05 Рада продовжила воєнний стан та мобілізацію в Україні 12:35 На Тернопільщині затримали заступника начальника ТЦК за підозрою у вимаганні 35 тисяч гривень хабаря 12:00 Митрополит Епіфаній приїде на Тернопільщину та очолить службу на Всеукраїнській прощі родин загиблих Героїв 11:20 На даху Тернопільської обласної лікарні встановили 163 сонячні панелі для безперебійного енергоживлення 10:46 На кордоні затримали жінку з Тернопільщини, яка їхала на авто, вкраденому в Британії 10:10 У Бучачі 17-річний мотоцикліст врізався в бус 09:37 Вночі ворог бив балістикою по Києву: пошкоджена школа-інтернат, спалахнули пожежі photo_camera 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Сергія Голубенка та Володимира Каплуна 08:00 Долар і євро різко додали в ціні: новий курс НБУ на 14 липня 22:00 На кладовищі в Кракові, де вчинили наругу над могилою Лепкого, встановили тимчасовий барельєф
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up