Патрульні оштрафували батька, який дозволив неповнолітньому сину сісти за кермо

Патрульні оштрафували батька, який дозволив неповнолітньому сину сісти за кермо

Увагу патрульних привернув автомобіль Skoda Octavia із забрудненими номерними знаками. Інспектори наказали водієві зупинитися. 

При перевірці документів з’ясувалося, що водієві лише 17 років і він не має права керувати таким транспортним засобом.

Відповідно на нього патрульні склали протокол ч.2 ст.126 КУпАП та винесли постанову за цією ж статтею на батька правопорушника за передачу керування автомобілем особі, яка не має права керувати транспортним засобом.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:08 На Чортківщині п'яний водій намагався дати поліцейським 500 доларів та отримав кримінальне провадження 09:35 У Чорткові з'явиться великий горіховий сад 09:00 Козівщина прощається із ветераном війни Богданом Стециною 08:00 Євро знову побив рекорд, долар теж зріс: курс на 21 квітня Від читача 08:24 Яка максимальна сума ваучера у 2026 році? 22:00 У Кременецькому ботанічному саду квітують магнолії 21:00 Кожен донат — це збережене життя: волонтери просять зібрати кошти на авто для захисників з Тернопільщини 20:03 Хотів закопати тіло, але не встиг. Що насправді сталося в Котузові, де чоловіка знайшли на подвір’ї 19:20 Опублікували відео з бодікамер патрульних у Києві: їм повідомили про підозру 19:00 З вулиці Новий Світ евакуювали покинутий «Опель» 18:00 Де у Тернополі впорядковують двори та ремонтують дороги і тротуари: адреси 17:00 Помер знаний науковець ТНПУ Петро Залюбовський 16:30 Опендатабот: Середня пенсія на Тернопільщині залишається найменшою в країні 16:21 Обкатка нової бензопили: як правильно підготувати інструмент до великих навантажень (на правах реклами) 16:00 Книжковий фестиваль відбудеться у школі №10 15:30 Звільнився з армії через фейкову інвалідність дружини: суд виніс вирок 15:00 Замах на вбивство через ревнощі: судитимуть чоловіка з Тернопільщини 14:45 Камуфляж не для всіх: чи можна цивільним носити військову форму 14:00 У Великих Гаях перекинувся автомобіль з підлітками: за кермом була 14-річна водійка 13:35 На війні загинув студент Західноукраїнського університету, командир роти безпілотників Іван Кацюк
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up