Поліція перевіряє, чи фальшивий диплом у Марії Баб'юк (оновлене)

Поліція перевіряє, чи фальшивий диплом у Марії Баб'юк (оновлене)

Інформація про те, що директора одного з тернопільських коледжів «упіймали на використанні фальшивого диплома»,  швидко розійшлась у соціальних мережах.

Як повідомили у  відділі комунікації поліції Тернопільської області,  слідче управління ГУНП в Тернопільській області розслідує кримінальне провадження за фактами привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем (стаття 191(ч2)КК) та використання завідомо підробленого документа – диплома кандидата фізико-математичних наук (стаття 358(ч.3)КК).

Допоки директор представила слідству лише ксерокопію диплома, зсилаючись на те, що не пам’ятає, куди подівся оригінал. Триває досудове розслідування.

Йдеться про депатата міської ради від ВО «Свобода», директора Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола Марію Баб’юк. Вона прокоментувала ситуацію:

- 18 років я користувалася дипломом кандидата, при необхідності завжди його надавала. За ці роки, Міністерство освіти і науки України три рази перевіряло мій диплом, жодного разу не робило зауважень. Не знаю, що там діється і хто та що поширює в ЗМІ про мене.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (6)
  • Дядя Сем
    Коли Тешнер в 2012 ду-у-у-же хотів бути головою Підволочиської РДА перевірили його дипломи і вони виявилися фалишивими, але наша доблесна тоді ще міліція за пару рублів закрила кримінальну справу. Хотілося  би побачити, що буде робити поліція.
  • Дядя Сем
    А ще поліція хай перевірить Микольцю Тешнера, дауна з 9 класами освіти, вбивцю і хабарника, в нього фальшивих дипломів аж два, але це не заважає йому керувати державною установою
  • Анонім
    Видно з кимось не поділилась . Нічо поставлять їй заставу у пару тисяч і на тому справу закриють . дайте їй розвязати декілька задач  по фізиці і математиці і зразу стане зрозуміло ,що то за кандидат . Щось та свобода обложилася грошовими мішками , а тепер ці мішки тягнуть  партію на дно .
  • Діонісій
    диплом навряд підробний, бо вона така древня, що тоді ще підробних дипломім не робили :)  але вона фактично прихватизувала той коледж і з нього годувалась.  при поступленні дітей, гори обіцянок, а на справді тільки цяцянки, дай дай дай постійно.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
08:00 Євро нову б'є рекорди: курс валют у банках та обмінниках 22:00 Червоний на світлофорі — не перешкода: на Олени Теліги зупинили водія-порушника play_circle_filled 21:00 Пальне, яке загубилось: з постачальника через суд вимагають 850 тис. грн 20:00 Дивом вижила після обстрілу: 16-річна Єва готується до реконструкції руки і мріє знову грати у футбол Від читача 22:31 У Тернополі відбулось засідання молодіжного дебатного клубу "Неформат" 19:41 Графік відключення світла в Тернополі та області на 30 січня 19:02 «Запрошую міськраду пожити у моїй квартирі»: мешканцям 15 Квітня припинили виплати за оренду 18:07 200 доларів за «вирішення питання»: інцидент з нетверезим водієм на Борщівщині 17:18 Дебати у справі про хабар Марченко: прокурор просить засудити, адвокат — виправдати 16:45 Нові автобуси MAN уже курсують Тернополем 16:10 Нелегальний маршрут до Румунії за $10 тисяч: серед затриманих — жителі Тернопільщини play_circle_filled 15:37 Морози насуваються: штормове попередження та до -21°С очікують на Тернопільщині 15:00 12 мільйонів на ліквідацію місць розкопів — нова закупівля від управління ЖКГ 14:30 За кілограм тортилу 29-річному чоловіку з Тернопільщини загрожує до семи років в'язниці 14:00 Родині Заставних дозволили провести невід'ємні поліпшення в Українському домі 13:25 Студенти можуть залишитись на канікулах або дистанційному навчанні до 8 лютого 12:40 «На щиті»: в Україну повернули тіла та останки тіл тисячі загиблих військових 12:32 Як розподілили виділені з бюджету 30,8 млн грн на ліквідацію наслідків атаки та чому частину повернули 11:55 Помер викладач та заступник директора Центру ІТ Західноукраїнського університету Сергій Возняк 11:20 Вступ 41-річного чоловіка за гроші: судитимуть керівника коледжу з Тернопільщини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up