Підлітки 15 і 11 років так хотіли випити і закурити, що обікрали сусіда

Підлітки 15 і 11 років так хотіли випити і закурити, що обікрали сусіда

Подія трапилася в селі Забойки Тернопільського району. Сусідські хлопчаки довідалися, що односелець продав коня й прийшли до нього просити гроші… на цигарки та випивку. Відмова обернулася пограбуванням.

До поліцейських звернулася сестра потерпілого. Жінка заявила, що знайшла родича зв’язаним, а з помешкання зникли кошти.

Як розповів тимчасово виконуючий обов’язки керівника слідчого відділення районного відділення поліції Олег Грабчук,  15-річний  та 11-річний хлопчаки часто заходили до потерпілого. Незважаючи на ще дитячий вік, вони любили і цигарку випалити, і спиртного хильнути. Сусід теж був небайдужий до алкоголю, і в день, коли сталося пограбування, перебував у стані алкогольного сп’яніння. Неповнолітні спочатку просили дядька дати їм трохи грошей, адже знали, що той напередодні продав коня. Та він відмовився.

Як пояснюють самі неповнолітні, зв’язати сусідові мотузкою ноги – для них було жартом. Та жарти обернулися криміналом. Адже, як заявляє потерпілий, з помешкання зникли три тисячі гривень.

- Неповнолітніх зловмисників було встановлено одразу. З їх пояснень, в сусіда вони забрали не три тисячі, а лише 660 гривень. Хто каже правду – з’ясує слідство, - розповів Олег Грабчук. – Нині дії 15-річного та 11-річного братів кваліфіковано частиною другою статті 186 ККУ. Триває досудове розслідування.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Alex Belkin
    Вкрав, випив, в тюрму... Класика)
  • regforkeyapi testproject
    Шановні батьки !!!  Давайте дітям хоч якісь кишенькові гроші, вони мають право ни них. Бідне дитиниско не має навіть за шо сє папіроса купити і пива випити ....!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:00 20-річний водій п’яним сів за кермо і скоїв ДТП з потерпілим. Як водію вдалося уникнути тюрми? 14:00 На Тернопільщині розквітнула магнолія: де можна помилуватись красою та зробити неймовірні фото 13:00 У Великій Березовиці організували ярмарок, щоб зібрати кошти на матеріали для маскувальних сіток photo_camera 12:00 Війна забрала життя Героїв з Тернопільщини Руслана Лялика та Гната Гавриліва Від читача 09:24 Брифінг щодо грантових можливостей Служби зайнятості для бізнесу 11:00 Заліщики прикрасили неймовірними Великодніми декораціями. А за кілька годин одну з них пошкодили 10:04 У Тернополі освячують вербу: репортаж з храмів photo_camera 09:00 За тиждень — Великдень: що треба знати про Вербну неділю та куди подіти освячену в цей день вербу 21:00 Заморозки та незначні дощі сунуть на Тернопільщину: прогноз погоди на найближчі дні 20:00 На рингу війни: колишня боксерка гартує дух артилеристів 19:04 Спалив авто коханій, бо вона його кинула: вирок чоловікові проголосив суд у Кременці 18:01 Відійшов у вічність видатний учений-медик родом з Бережан Борис Зіменковський 17:00 Майже три доби літня жінка пролежала на підлозі: у Тернополі патрульні допомогли в порятунку 16:00 Жорстокий удар по ринку в Нікополі: є загиблі та понад 20 поранених
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up