Після нічного інциденту під "Рукавичкою" на Героїв Крут досі купа крові

Після нічного інциденту під "Рукавичкою" на Героїв Крут досі купа крові
  • Про ймовірну бійку поруч із магазином "Рукавичка" читачі повідомили редакцію 7 серпня.
  • У поліції кажуть, вночі "буянив" неадекватний наркозалежний. Його вже доправили до наркології.

- На Героїв Крут, біля супермаркету "Рукавичка", щось сталось, напевне, вночі, - телефоном до редакції розповіла читачка Ірина. – Там досі купа крові. Може, якась бійка. Але наслідки очевидні – на асфальті досі чимало крові. Ніхто її не змиває. Люди проходять повз, всі зупиняються, дивляться, розпитують один одного. Кажуть, ніби когось сильно побили.

Що трапилось вночі на Героїв Крут, ми поцікавились в ГУ Нацполіції в області. Там розповіли, що бійки не було. Біля супермаркету вночі «буянив» наркозалежний молодий чоловік.

- О 00.20 на лінію 102 поступило повідомлення від тернополянина, що на Героїв Крут якийсь чоловік поводиться неадекватно, - повідомили у відділі комунікації ГУ Нацполіції в області. – На місце виїхав поліцейський патруль. З’ясувалось, що це наркозалежний чоловік, перебуває на обліку в наркодиспансері. Його й доправили до наркології. 

Із власних джерел знаємо, що чоловікові 30 років. Звуть його Дмитром. І він наркоман "зі стажем". У нього цілий букет хвороб.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (10)
  • Анонім
    Тут водою не обійдешся, якщо то чудо мало цілий букет хвороб як тут пишуть, то з великою ймовірністю у нього явно є якийсь гепатит і тут вже треба обробляти спеціальним розчином.
  • Леонид Звигинцев
    Пост тупо НІ ПРО ЩО!
    Журналістам і Редакторам дизлайк
  • Khrystyna Veretianna
    Також би здалось помити хоч водою..
  • ihor babey
    Bio Hazard!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
15:10 Маленького їжачка винесли з вогню рятувальники: напоїли водою та врятували життя 14:34 У Тернополі на «Алеї Зірок» відкрили нові відзнаки на честь двох військових бригад play_circle_filled photo_camera 14:03 Кров, що рятує життя: тернопільські нацгвардійці стали донорами крові 13:00 Їхні імена назавжди залишаться в історії Тернополя: рідні Героїв отримали почесні відзнаки photo_camera Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 12:08 У вишиванках та з молитвою: у Тернополі відбулася святкова літургія photo_camera 11:04 Новий теплохід «Йота» вийшов у перші випробувальні рейси з пасажирами play_circle_filled photo_camera 10:00 Бігли заради допомоги військовим: у Тернополі провели благодійний Run Day play_circle_filled photo_camera 09:00 «Серце Файного. Код Нескорених»: у Тернополі відкрили виставку пам'яті Героїв 08:00 15 серпня — День міста Тернопіль. Напишіть у коментарях, за що ви найбільше його любите 22:10 У Тернополі розшукують 37-річного чоловіка, який вийшов із лікарні та зник 21:01 Друга протестна хода відбулась у Тернополі: чого вимагали протестувальники photo_camera 20:32 З Гаївського моста злетіла автівка: є травмовані 20:08 Фестивальне містечко «Тернопіль Вражає» у парку Шевченка: розказуємо, що тут play_circle_filled photo_camera 19:00 У Тернополі запрацював мистецький простір «Тут і тепер» play_circle_filled photo_camera 18:01 Тернопільських випускників нагородили за 200 балів на НМТ: хто отримав до 16 тисяч гривень 17:35 Безоплатні шкільні обіди: для кого збережуть пільги і за які кошти покриватимуть вартість 17:01 Сміття на березі Тернопільського ставу: хто прибиратиме 16:15 Трьох школярок покарали за танці під російську музику біля Алеї Героїв у Монастириськах 15:57 Через храмовий празник у Тернополі 15 серпня змінять рух деяких автобусів і тролейбусів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up