Пиятика ледь не закінчилася фатально: жінка повідомила поліцію, що сусід вбив її чоловіка

Пиятика ледь не закінчилася фатально: жінка повідомила поліцію, що сусід вбив її чоловіка
  • Пізно ввечері 22 грудня до правоохоронців звернулася жителька Підволочиського району й повідомила, що сусід вбив її чоловіка.  
  • На щастя, інформація про смерть виявилась передчасною.

Поліцейські, які першими прибули на місце події, виявили у потерпілого ознаки життя і викликали медиків.

Як вдалося з’ясувати правоохоронцям, чоловіки того вечора випивали. Слово за слово і між ними виникла суперечка, яка в результаті ледь не закінчилась фатально. У запалі гість штовхнув господаря і той упав. Чоловік сильно вдарився головою та, вочевидь, втратив свідомість.

Потерпілого госпіталізували, зараз його життю уже нічого не загрожує. А от сусіду-розбишаці загрожує кримінальна відповідальність, попередньо йому інкримінують частину 1 статті 125 Кримінального кодексу України - умисне легке тілесне ушкодження.

Якщо ж у ході судово-медичної експертизи лікарі встановлять, що травми потерпілого завдали більшої шкоди здоров’ю, кваліфікацію змінять, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:50 На Тернопільщину привезуть Благодатний вогонь 11:15 Розкидані свічки та квіти на Алеї пам'яті в Ланівцях: поліцейські затримали жінку 10:45 Неповнолітній без водійського посвідчення влаштував перегони з поліцією, а далі — аварію 10:06 У Тернополі з 4 грудня розпочинають продаж живих ялинок: список адрес Від читача 09:12 Людям з інвалідністю - рівні умови для працевлаштування, навчання, розвитку підприємництва 09:37 Секунди вирішували все: тернопільські лікарі швидкої повернули до життя пацієнта після зупинки серця 09:00 Війна забрала життя Героїв Юрія Петрова та Романа Микульського 08:00 50 тисячам українцям вже погодили заявки на отримання «зимової допомоги» 22:00 Стартує програма «3000 кілометрів від Укрзалізниці»: хто може оформити квитки 21:00 Муркоче, гарчить і зникає в хащах: на Тернопільщині зафіксували рідкісного лісового кота (ВІДЕО) 20:03 Тернополянка виконала Гімн України на головній площі столиці Швеції play_circle_filled 18:05 Поліцейська з Тернопільщини Каріна Вовк стала володаркою Кубка України з боксу 17:20 Соцвиплати, нерухомість та працевлаштування: які зміни чекають на українців з 1 січня 2026 року 16:50 Тернопільський театр актора і ляльки повертається на сцену після тривалої перерви 16:20 Двом чоловікам з Тернопільщини загрожує в'язниця за пропозицію хабарів поліцейським 15:45 «Час не лікує. Просто вчимося жити з болем». Історія родини Ременців через рік після трагедії 15:35 Математика в житті людини — навіщо вона потрібна та де ми її зустрічаємо (на правах реклами) 15:15 35 тернополян, які постраждали під час атаки, вже виписали з лікарень 14:40 Хто, що і як може продавати на ярмарках у Тернополі: пояснюємо 14:07 Міський голова Бережан вважає, що у місті «пороблено» через те, що «надто багато моляться»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up