Поблизу Тернополя під час руху поїзда випала 27-річна жінка

Поблизу Тернополя під час руху поїзда випала 27-річна жінка

Трагедія трапилась поблизу села Великий Глибочок 11  травня. Із поїзда випала молода жінка. ЇЇ госпіталізували в лікарню.

Під час руху потяга Львів -Черкаси близько 11 травня з вікна випала 27-річна жінка уродженка села Заозерна Тульчинського району Вінницької області.

Внаслідок падіння потерпілу з політравмою госпіталізували в обласну лікарню.

У Тернопільській дирекції залізничних перевезень про причини інциденту не говорять. Мовляв, усі питання - до правоохоронців.

- Така подія була, - каже головний інженер Андрій Гнатюк. - Жінка їхала у Вінницю. Чому вона випала - не знаємо. Наше завдання - вчасно надати потерпілій допомогу. 

Пан Гнатюк лише уточнює, що жінка випала під час руху. Потяг у даному населеному пункті не зупинявся.

Молоду жінку помітив машиніст поїзда, який проїжджав повз кювету, де вона лежала. Чоловік і викликав швидку.

- Ми отримали повідомлення о 15.34. Потерпіла - жителька Вінницької області, 1992 р.н. У неї були: політравма, струс головного мозку, черепно-мозкова травма, відкритий перелом правого передпліччя, закрита травма живота, шок ІІ ступеня. Через сильну кровотечу жінка ледь могла говорити, їй навіть складно було назвати своє ім'я та прізвище. Вона сказала, що випала з поїзда, але подробиць не розповідала, - говорить заступник директора Центру екстреної медичної допомоги Ганна Мончак. 

За словами правоохоронців, потерпіла їхала з Вінниці до Львова. Вона сиділа у компанії хлопців. Потім вийшла і щезла. Побачили її уже неподалік станції Великий Глибочок Тернопільського району.

- За попередніми даними, жінка відкрила в тамбурі двері та вискочила. Що стало причиною такого вчинку, з'ясовуємо. Взяли у неї і кров для перевірки на вміст алкоголю. Мама потерпілої каже, що донька раніше зверталась за медичною допомогою в  психоневрологічний диспансер, - говорить начальник відділу комунікації ГУНП в області Сергій Крета. 

Подію зареєстрували в журналі єдиного обліку звернень громадян з позначкою "нещасний випадок".

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (6)
  • Людмила Черней
    Спочатку написано випала з викна?А дали пишут видкрила двери в тамбури ?
  • Виктория Твердохлеб
    Тут все змішано з трьох чорирьох статтів напутано, напевне п'яний писав, її дійсно зіштовхнули а проводниця забула говорить двері закрити. Їхали бандіти з нею в вагоні, і нікуди вона раніше не зверталася  це вони  придумали
  • Анонім
    Хто його знає ,а може її згвалтували ,а потім викинули з поїзда ,або вона сама викинулась після згвалтування.
  • Маряна Ковальова
    Тут не розбереш толком,чи з вікна чи з дверей випала?І як можна з вікна випасти в поїзді?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:20 Графік відключення світла в Тернополі та області на 10 лютого 20:01 Попри відсутність світла тернополяни скуповують обігрівачі. Які ціни? 19:03 «Нехай відпочине. А я його зміню на фронті», — син звільненого з полону мешканця Тернопільщини 18:01 У Березовиці третю добу немає води. Ні КП, ні громада не подбали про резервне живлення Від читача 18:28 Аксесуари для ритуалів та біодобавки: тернопільські поліцейські припинили діяльність двох груп шахраїв 17:50 Тернопіль збільшує кількість пунктів обігріву: офіційні локації та десятки закладів-партнерів (пресслужба Тернопільської міської ради) 17:25 Тернопільські кардіологи вперше застосували інноваційну процедуру ротаційної атеректомії 16:54 Торговий центр у Борщеві збудували, а 1,2 мільйона пайової участі не сплатили: справу розгляне суд 16:20 Аварія з потерпілими на Крушельницької 16:10 Тепла їжа додому: скільки коштують готові страви у супермаркетах Тернополя photo_camera 15:35 У закинутому будинку на Чортківщині знайшли обгорілі людські рештки 15:06 Санкар Андрій Мандзій з Тернопільщини показав найкращий результат в історії виступів збірної України на Олімпіадах 14:35 Де зігрітися і зарядити гаджети на масиві «Східний» у Тернополі 14:01 У центрі Тернополя водій таксі травмував 15-річну пасажирку та залишив місце аварії 13:30 Жінка з Тернопільщини втратила через шахраїв 100 тисяч гривень 13:00 У Бучацькій громаді горіла сауна 12:30 На 15 Квітня водій під наркотиками збив жінку 12:00 Надрукували листівки з локаціями пунктів «Тепле місто»: де можна отримати 11:35 Дві жінки загинули від отруєння чадним газом в Тернопільському районі 10:40 Де у Тернополі можна зігрітися і зарядити телефон, крім пунктів незламності (оновлене)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up