Поліцейські піймали чоловіка, який на вокзалі у Тернополі нападав на людей і грабував їх

Поліцейські піймали чоловіка, який на вокзалі у Тернополі нападав на людей і грабував їх

Грабіж, поєднаний з насильством та напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством - дві статті кримінального кодексу інкримінують поліцейські Тернополя уродженцю Дніпропетровської області. Зловмисник, перебуваючи в обласному центрі, двічі напав та пограбував невідомих чоловіків. 

Перший випадок трапився 2 вересня на території залізничного вокзалу. У той момент, коли потерпілий стояв спиною до нападника, невідомий підбіг й двічі вдарив рукою в потилицю. Чоловік впав, а зловмисник витягнув з кишень мобільний телефон, 3350 гривень та втік, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Про грабіж потерпілий заявив неодразу, а за кілька днів після злочину. Він зумів описати підозрюваного.

13 вересня правоохоронці зареєстрували ще один факт нападу на перехожого і знову в районі залізничного вокзалу. Потерпілий розповів, що до нього підійшла жінка, аби поспілкуватися. У цей момент до нього підбіг невідомий і кілька разів вдарив рукою по обличчю. Чоловік впав, зламавши руку, а нападник відібрав 9220 гривень, телефон й побіг у невідомому напрямку.

Особу підозрюваного оперативники встановили. Це - уродженець Дніпропетровської області, 1986 року народження. Чоловік приїхав на Тернопільщину, аби оформити візу для виїзду за кордон, а зупинився в тестя в Лановецькому району. Раніше в поле зору правоохоронців чоловік не потрапляв. На злочини пішов через матеріальну скруту.

У скоєному він зізнався. Тепер чоловікові доведеться відповідати за двома статтями кримінального кодексу України - 186 частина 2 та 187 частина 1.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:36 У Тернопільському драмтеатрі готують прем'єру комедії «Бракований рай» play_circle_filled photo_camera 16:49 Знову оголосили попередження через сильні вітри на Тернопільщині 16:14 Світло молитви в темряві війни: у Тернополі згадуватимуть полеглих Героїв 15:35 У Кременці палав житловий будинок Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 15:00 Завершують 15-метровий мурал на стіні будівлі поліції в Тернополі 14:25 В Україні може з'явитись новий вид соціальної допомоги 13:45 Попирхнувся під час їжі й пережив зупинку кровообігу: медики Тернопільщини врятували пацієнта 13:10 Медичні відходи та неутилізовані ліки виявили в Заліщиках: шукають, хто відповідатиме 12:36 Тернополяни зможуть подати петиції через «е-Тернопіль» та Портал мешканця 12:01 Понад 266 мільйонів заборгували жителі Тернопільщини за комуналку 11:22 В аварії на Шептицького постраждала жінка (оновлено) play_circle_filled 10:47 Фото дня: перші два нові тролейбуси уже привезли в Тернопіль photo_camera 10:12 Затримали тернополянина, який отримав дев'ять тисяч доларів за «зняття з розшуку» двох братів 09:35 Через негоду дерево впало на житловий будинок в Козівській громаді photo_camera 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Романа Дробика і Богдана Рижука 08:00 На Тернопільщині відбудеться XXV Міжнародний фестиваль «Дзвони Лемківщини» 22:00 Підгрушна у Тернополі презентувала олімпійські медалі та свої рекордні вишивки photo_camera 21:00 Чемпіонка Європи з Тернополя присідає з вагою учетверо більшою за власну play_circle_filled 20:06 Обмалював могилу лайливими словами, бо покійна за життя нібито з нього насміхалася. Що сказав суд?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up