Поліція посилює заходи безпеки у дев’яти регіонах держави, в тому числі і Тернопільщині

Поліція посилює заходи безпеки у дев’яти регіонах держави, в тому числі і Тернопільщині

Для забезпечення безпеки громадян керівництво Національної поліції України прийняло рішення про посилення заходів із забезпечення публічної безпеки та порядку на території Вінницької, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Для своєчасного реагування на криміногенну ситуацію, недопущення дестабілізації оперативної обстановки, а також для виконання завдань із запобігання терористичним проявам, згідно вказівки керівника ГУНП в Тернопільській області Олександра Богомола,  у Тернополі додатково організовано роботу двадцяти поліцейських нарядів, котрі несуть службу у місцях скупчення людей та транспортних засобів, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Заходи здійснюються з метою своєчасного реагування на криміногенну ситуацію, недопущення дестабілізації оперативної обстановки, а також для виконання завдань із запобігання терористичним проявам, повідомляє Управління комунікації Національної поліції України .

Для цього у центральних частинах обласних центрів та в громадських місцях, де може перебувати значна кількість громадян вказаних регіонів, забезпечено несення служби поліцейськими нарядами. До їхнього складу також увійшли військовослужбовці Національної гвардії України. 

Відео дня

 Правоохоронці патрулюють вулиці населених пунктів, територію автостанцій і залізничних вокзалів. Окрім того, на в’їздах та виїздах з обласних центрів виставлено мобільні пости.  

Поліцейські здійснюють такі превентивні заходи, як перевірка документів у підозрілих осіб та проведення поверхневого огляду, перевірка з метою виявлення вибухових пристроїв тих транспортних засобів, які за зовнішніми ознаками не використовуються власниками тривалий час. 

Також  особливу увагу правоохоронці звертають на підозрілі речі та предмети (пакети, сумки, коробки,  ящики), до яких можуть бути поміщені вибухонебезпечні матеріали та вибухові пристрої. Крім того, поліцейські забезпечують безпеку дорожнього руху на автошляхах.

Водночас для надання практичної допомоги поліцейським Волині туди відряджені співробітники поліції Рівненської області, зокрема - вибухотехніки.  

Поліцейські закликають громадян із порозумінням ставитися до вказаних превентивних заходів.

Нагадаємо, у Тернополі вчора ввечері біля шостого магазину правоохоронці шукали вибухівку.

У Луцьку захопили заручників а в Києві біля станції метро "Мінська" прогримів вибух.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Діонісій
    коронавірус вже не сидить так в головах українців, страх пройшов, так нову мульку видумали, щоб знову боялись всі чогось.
  • Oleh
    В столиці і центрі в країни, на сході і півдні перевіряти не треба?
  • Микола Унгурян
    очікувано, після вчорашньої "вистави"
  • Оксана
    А ще треба провіряти всі дитячі майданчики, садочки і школи бо діти все беруть в руки!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:02 Річка Тайна потемніла, купа мертвої риби: підозрюють скиди з території спиртзаводу 16:24 Собака Беррі вистрибнув з палаючої квартири на 10 поверсі в Тернополі: збирають кошти на лікування play_circle_filled photo_camera 15:57 Муніципальна оренда житла: хто та коли може скористатись новою послугою 15:23 Випускникам Галицького коледжу вручили дипломи: як усе відбувалося photo_camera Від читача 12:33 День слідства - професійне свято тих, хто щоденно бореться за справедливість. Сьогодні нагородив кращих у професії. 15:05 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 2 липня) 14:52 Вулицями Чорткова ходив 20-річний чоловік з чотирма сотнями патронів до автомата 14:20 Нечистоти в річку Золота Липа: директора КП звинувачують у службовій недбалості 13:47 На Тернопільщині стартувала вступна кампанія до закладів професійної освіти 13:09 У Чорткові деякі вулиці без води: прокладають нову мережу photo_camera 12:35 Із задимленої квартири на Вишневецького рятувальники звільнили 15-річну дівчину 12:00 Помер колишній головний тренер «Ниви», відомий футболіст Юрій Дубровний 11:46 На Бандери зіткнулися три авто. Рух ускладнений 11:10 На Вишневецького пожежа у багатоповерхівці: що відомо photo_camera 10:36 Мешканці Микулинецької та Молодіжної, які постраждали від ракетної атаки в Тернополі, отримають виплати 10:30 Застосунок «е-Тернопіль» увійшов до шортлиста премії Mobile-First Award 2025 (пресслужба Тернопільської міської ради) 10:05 З липня державні допомоги призначатиме Пенсійний фонд 09:31 У Білозірці на Лановеччині в пожежі загинула людина 09:00 «На щиті» на Тернопільщину повертаються Герої Анатолій Свідер та Сергій Нестерук 08:03 Євро б'є усі рекорди: новий курс валют
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up