Попросили попити води і вкрали 26 тис грн

Попросили попити води і вкрали 26 тис грн

До жительки села Королівка Борщівського району прийшли невідомі і просили холодної води. Та впустила їх на своє подвір’я. Поки одні відволікали жінку із проханнями про воду, інші пограбували її помешкання.

- 4 липня на господарство селянки зайшли смугляві жіночки, просили холодної води, мовляв погане самопочуття, - повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільської області. -  Пенсіонерка пішла до літньої кухні набирати води. Гості пішли за нею. Почали й соди просити, аби випити від печії. Як з’ясувалося згодом, жінки спеціально відволікали пенсіонерку, щоб їх спільник зайшов до будинку та обнишпорив добре відомі злодіям сховки. Під матрацом знайшов два гаманці з грошима та непомітно покинув хату. 

Пенсіонерка помітила, що в хаті були злодії, бо подушка впала з ліжка. Перевірила, а в неї зникли гаманці із 26-а тис грн. Однак, замість дзвонити в поліцію, жінка пішла спочатку до родичів. Вже вони зателефонували 102, та злодії вже давно на білому авто покинули село.

Працівники поліції вкотре застерігають: не впускайте до свого помешкання незнайомих людей! Ваша довіра – їх заробіток. Тож, часто навіть банальне прохання напитися води закінчується втратою коштів. 

Злодії діють згуртовано: допоки одні відволікають увагу господарів, інші вже нишпорять по хаті. Найгірше, що старі люди продовжують ховати заощадження у одязі, в шафі, під матрацом, а саме туди найперше і заглядають крадії. З початку року поліцейські зареєстрували понад 40 таких злочинів.

Проявляйте пильність! Якщо побачили невідомих у селі чи селищі, які ходять по помешканнях - зателефонуйте 102. Їх особи перевірять працівники поліції!

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Яким було кафе «Космос» у Тернополі: дивіться відео! play_circle_filled photo_camera 21:00 Невидимки на дорозі: патрульні показали, як в Тернополі пішоходи порушують правила 20:40 Графік відключення світла в Тернополі та області на 3 лютого 20:03 Замерзала у власній хаті із тваринами. Що робили соцслужби і куди можуть прилаштувати пенсіонерку Від читача 15:58 12 людей загинули на Дніпропетровщині внаслідок російської атаки по цивільних 19:00 «Сніг не прибрали, а штрафи виписують»: тернополяни обурені ситуацією з паркуванням біля 5 школи 18:05 Комунальники та енергетики з Тернопільщини їдуть до Києва, щоб повертати тепло та водопостачання 17:20 Діти з інвалідністю підгрупи А отримають портативні зарядні станції: рішення Уряду 16:43 Лікарів з онкодиспансера та райлікарні підозрюють у вимаганні 1500 доларів за оформлення інвалідності 16:07 Кожна перемога та поразка — неоціненний досвід: учні школи №18 здобули призові місця на обласних олімпіадах 15:45 Морози до –21°, ожеледиця та жовтий рівень небезпеки: погода на 3-5 лютого 15:15 Ветеран на протезі став переможцем зимового трейлу «Щедрик-2026» у Кременці 14:45 На Мазепи Hyundai збив жінку, яка переходила дорогу 14:10 Слово «підрозділ» ніколи не було просто військовим терміном: історія командира гармати з Тернополя 13:45 В аварії у Бучачі постраждала 11-річна дівчинка 13:30 Янгол заслуговує пошани: рідні загиблого Героя Романа Гармаша просять підтримати петицію 13:00 4036 жителів Тернопільщини захворіли на ГРВІ за останній тиждень 12:30 Помер заступник начальника відділу стратегічного планування та маркетингу Тернополя Олександр Бояр 12:00 На Чортківщині чоловік пропонував поліцейським 30 000 гривень, щоб не відповідати за домашнє насильство 11:30 Короткий чек-лист на лютий для ФОПів: що треба зробити і сплатити вчасно
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up