Правоохоронці затримали двох злодіїв: один пограбував офіс, інший - супермаркет

Правоохоронці затримали двох злодіїв: один пограбував офіс, інший - супермаркет
  • Таємне викрадення чужого майна інкримінують працівники поліції 45-річному мешканцю обласного центру. Чоловік виніс побутову техніку з офісу. 
     
  • Інший тернополянин скоїв крадіжку з супермаркету перебуваючи під домашнім арештом

Керівник однієї з обласних  медіа-корпорацій звернувся із заявою до правоохоронців. Зі слів заявника, з підсобного приміщення установи невідомий викрав мікрохвильову піч.

Поліцейські розшукали зловмисника. Тернополянин промишляв крадіжками з торгових закладів та громадського харчування. До офісу потрапив непоміченим (під час робочого процесу там перебувало багато людей), а там у пошуках легкої наживи зумів винести непоміченим кухонну техніку.

Уникнути відповідальності не вдалося, поліцейські відкрили кримінальне провадження згідно статті 185 ККУ. Підозрюваного перевіряють на причетність до інших злочинів, слідчі дії тривають.

Про іншого зловмисника, який викрав товар з супермаркету, поліцейських повідомив охоронець магазину.

Причетним до крадіжки виявився 33-річний житель Тернополя.  Як встановили правоохоронці, тернополянин перебуває під слідством за скоєння квартирних крадіжок. Та це не зупинило його від нового злочину.

Порушивши запобіжний захід, тернополянин подався до супермаркету. Там набрав різного товару та виніс його з магазину. Факт крадіжки задокументували правоохоронці.

Підозрюваного поліцейські затримали відповідно до статті 208 КПК. Йому інкримінують частину 2 статті 185 ККУ. Триває досудове розслідування, повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:47 У вічність відійшла лікарка, доцентка Тернопільського медуніверситету Надія Ярема 10:10 На кордоні затримали водійку, яка везла до Тернополя нелегальні ноутбуки на три мільйони гривень 09:37 Тернопільська спортсмени привезли сім нагород із Чемпіонату України з ММА 09:00 Теребовлянська громада зустріла Героя «На Щиті» Павла Барнасевича photo_camera Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 08:00 Робіть запаси: 10 червня частина Тернополя залишеться без води play_circle_filled 22:00 На фасаді тернопільської школи №13 відкрили меморіальну дошку захиснику Ігорю Ніздропі photo_camera 21:03 «Я є, я живий, я вдома…» З полону повернувся Олександр Ремпа з Підгороднього 20:00 Скандальне будівництво на 15 Квітня: що планують зводити під вікнами людей 19:00 Бруківки не буде: у Теребовлі розпочали капітальний ремонт мосту й дороги за понад три мільйони євро 18:31 Аварія біля «Атріума»: у водійки Audi виявили алкогольне сп’яніння 17:45 Нардепка Марченко двічі не з'явилась на суд: на наступне засідання її приведуть примусово 17:20 У двох районах Тернополя 9 червня промиватимуть водопровідні мережі: можливий низький тиск 16:50 Двоє мотоциклістів опинилися в лікарні після аварії на Кременеччині 16:12 У Тернополі з 11 червня стартує купальний сезон. А ви задоволені станом пляжів? 15:45 Нелегальний пішохідний маршрут до Молдови коштував $10 тисяч: ймовірного організатора затримали в Тернополі 15:12 У Кременці розпочинають другий етап переходу на безготівкову оплату проїзду в міських маршрутках 14:35 Росіяни вдарили по сортувальному хабі Укрпошти в Харкові photo_camera 14:00 Аварія у Великій Березовиці: в лікарню потрапили жінка з 7-річною дитиною 13:30 Віддала заощадження на «лікування» зниклого безвісти сина : жителя Чортківщини підозрюють у шахрайстві
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up