Прибиральника ОСББ звинувачують у жорстокому вбивстві тварини

Прибиральника ОСББ звинувачують у жорстокому вбивстві тварини
Фото Liudmyla Sha

45-річного двірника місцеві мешканці підозрюють у жорстокому поводженні з кошеням.

12 серпня до правоохоронців із заявою звернулась місцева жителька. Жінка повідомила, що бачила, як чоловік, котрий прибирає у їхньому будинку, палицею забив котеня і викинув його в смітник. 

Поліцейські опитали чоловіка, проте той заперечує, що вбивав тварину, каже, знайшов мертвою і викинув у сміттєвий бак.

Екпертиза, яку проведуть спеціалісти ветеринарної клініки, дасть можливість визначити, хто говорить правду. Наразі поліцейські очікують на її висновки.

За заявою жительки обласного центру співробітники Тернопільського відділу поліції внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за частиною 1 статті 299 ККУ. У жорстокому поводженні з твариною жінка звинувачує 45-річного прибиральника їхнього ОСББ, повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Про даний інцидент на своїй сторінці у Фейсбук  написала Liudmyla Sha "Сьогодні мій обід розпочався з жахливого повідомлення від Сюзанна Шах про жорстоке вбивство маленького кошенятка свідком якого вона випадково стала у дворі по вул. Лесі Українки 3. Жінка прогулювалась із собакою і здалеку побачила, як чоловік спершу великою палкою вбив (як потім виявилось кошеня), а потім викинув мертве тільце із вщент розбитою та закривавленою головоюу у смітник, що стояв у дворі", йдеться у повідомленні жінки.

Людмила пише, що цей випадок не давав їй спокою цілий обід, особливо коли дізналась, що волонтери уже декілька днів шукали цьому кошеняті домівку і що його мали забрати люди.

Жінка зазначила, що їм вдалось встановити особу правоопорушника, але він свою вину заперечував.

"На місці вдалось встановити особу правопорушника - ним виявився двірник та за сумісництвом - мешканець того будинку. Звичайно двірник заперечував свою причетність до вбивства, а мешканці будинку похилого віку вирішили, що ми оббріхуємо невинну людину а потім сперечались чи можливо краще було втопити кошеня бо чого воно там мало лазити..."

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (24)
  • Світлана Прокоф'єва
    Він дибіл
  • света пастущак
    Мабуть так і є(((
  • Leokadia
    І які результати розслідування чи як у нас в більшості випадків прийнято поговорили і забули
  • света пастущак
    Придурок! Нехай тепер відповість за свій вчинок!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Люди реанімували посеред вулиці: у Тернополі медики та очевидці врятували чоловіка після клінічної смерті 21:40 Злива підтопила ділянку траси М-19 у Горинці: рух транспорту змінили 21:00 У парку Шевченка квітне лавандова клумба photo_camera 20:05 Писали про переміщення ТЦК — залишилися без телефонів. Як карають суди на Тернопільщині Від читача 16:23 Викрили шахрайський call-центр, який ошукав громадян США на понад 500 тисяч доларів 19:06 Замах на дев’ятикласницю школи №5: що з’ясували слідство, школа та адвокати 18:00 У Тернополі за місяць оштрафували 32 водіїв за паркування на місцях для родин Героїв 17:20 Ділянку на Стуса може отримати фірма, зареєстрована кілька місяців тому 16:50 100-річний ювілей відзначила довгожителька з Чортківщини Євгенія-Владислава Гайдук 16:10 Тернопільські школярі вибороли призові місця на світовій олімпіаді з креативності у США photo_camera 15:40 У дворі будинку на 15 Квітня водій Tesla наїхав на неповнолітнього 15:15 На Рівненщині сталось зіткнення потяга та мікроавтобуса: є загиблі photo_camera 14:30 Олена Палига знову стала директоркою Тернопільської початкової школи «Ерудит» 14:00 3,8 проміле алкоголю показав «драгер» у крові водія, який збив дитину на електросамокаті 13:30 На підприємстві в Тернопільському районі травмувався 22-річний працівник 13:00 На Протасевича рятувальники звільнили автомобіль від поваленого дерева 12:30 Горіли гаражі на Довженка 12:00 76-річна жителька Тернополя переказала шахраю понад 370 тисяч гривень 11:20 Після завершення періоду нересту, на Тернопільщині знову дозволили вилов раків 10:40 28 років очолював Тернопільську школу №29: Анатолій Ятищук іде з посади директора
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up