Псевдопрацівник банку зняв усі гроші у довірливої жінки

Псевдопрацівник банку зняв усі гроші у довірливої жінки

До поліцейських Тернопільщини продовжують  надходити звернення громадян про крадіжки з банківських карток. Мешканці Тернопільщини не зважають на застереження та потрапляють на гачок аферистів.

Втратила майже 2 000 гривень мешканка села Борщівка на Лановеччині. Псевдопрацівник банку вже за класичною шахрайською схемою зняв увесь залишок з картки.

На шахраїв натрапив в інтернеті чоловік потерпілої. Він займається вантажними перевезеннями. Через сайт знайшов оголошення щодо пошуку перевізника. Зателефонував за номером та домовився про оплату послуг. Абонент на іншому проводі попросив надати для оплати карту «Ощадбанку». Чоловік надав дані банківського рахунку дружини.

А вже за декілька хвилин на мобільний жінки телефонував псевдоменеджер банку. Попрохав допомогти перевести кошти і довірлива жінка надала усю інформацію: свої дані та коди, які надходили через смс-повідомлення на її телефон. Результат виявився невтішним: замість отримати гроші, ланівчанка їх втратила. Шахрай зняв увесь залишок – 1780 гривень. Довелося телефонувати в поліцію.

Вкотре нагадуємо – не довіряйте незнайомим людям! Банк ніколи не запитуватиме у клієнта персональну інформацію, тож ні в якому разі не надавайте  дані своєї картки людині, що представилася співробітником вашого банку, а тим паче покупцям чи продавцям інтернет-сайтів.

У випадку, коли до вас телефонують під приводом змінити паролі, допомогти перевести гроші, збільшити строк дії картки, і при цьому вимагають  захисні дані чи коди з смс, кладіть слухавку та самостійно перевіряйте усю інформацію у відділені банку.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 У Тернополі 29 липня видаватимуть гуманітарну допомогу і збиратимуть пожертви на добрі справи 20:05 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled 19:00 «Золота дзиґа-2026»: хто отримав нагороди 18:00 На Тернопільщині оголосили штормове попередження Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 17:05 «Я закинув дуже далеко — це хороший улов»: у Тернополі змагалися юні рибалки 16:00 Футбол: збірна України перемогла Італію і стала чемпіоном Європи 15:02 Біля літньої сцени у парку Шевченка почали встановлювати пандус 14:00 Готуємо смородиновий пиріг із пісочного тіста зі сметанною начинкою: рецепт «на швидку руку» 13:00 Віддавала серце та душу дітям: померла вчителька зі Збаража Марія Гриб 12:00 Уночі росіяни атакували 10 регіонів України, серед постраждалих є діти 11:00 У Зарваниці відбулася Всеукраїнська медична проща photo_camera 09:35 Швидка в напрямку зі Збаража до Тернополя, є потерпілий. Деталі уточнюємо play_circle_filled 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Андрія Бідюка, Сергія Процюка та Олександра Коваля
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up