Пукач просить, щоб його перевели з Чортківської колонії

Пукач просить, щоб його перевели з Чортківської колонії

Колишній начальник департаменту зовнішнього спостереження Міністерства внутрішніх справ Олексій Пукач, якого засудили за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе, просить у суді перевести його до в'язниці для колишніх правоохоронців.

 

Пукач і раніше клопотався щодо переведення з Чортківської колонії на Тернопільщині, де він перебуває з 16 червня. Нагадаємо, у чоловіка довічний термін.

У попередньому проханні Олексій Пукач просив про переведення, щоб родичам простіше було відвідати його. Тепер же захисниця колишнього міліціонера у зверненні до Вищого спецсуду стверджує, що перебування у колонії зі звичайними засудженими може бути небезпекою для життя і здоров'я ув'язненого.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • ПТНПНХ
    очко вже напевно добре розробили...
  • Діонісій
    дрючать
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
13:05 У ставку в Дарахові втопився рибалка 12:30 Вимкнення електроенергії на Тернопільщині 29 червня не передбачають 11:45 Апеляція у справі вбивства випускниці з Вишнівця: засуджений заявив про застосування до нього фізичної сили 11:23 Апеляція скасувала виправдувальний вирок: чоловік з Тернопільщини отримав чотири роки за збут зброї Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 10:50 У Дністрі потонув 20-річний хлопець з Тернопільщини 10:14 У Тернополі зафіксували новий температурний рекорд. Спека не спадатиме ще кілька днів 09:35 На Кременеччині сталась пожежа в старовинній дерев'яній церкві XVIII століття 09:01 У Кременецькій громаді запрацює соціальне таксі 08:00 Зміни з 1 липня: бензин зі спиртом, тарифи на воду та обнулення кешбеку 21:01 У заповіднику на Тернопільщині фотопастка зафіксувала куницю 20:50 Аварія з травмованим на Дальньому пляжі: водій мопеда втратив пальці 20:00 Головні новини Тернополя та області за тиждень: дивіться відео play_circle_filled 19:01 З нагоди 30-річчя Конституції України у Чорткові відбувся благодійний забіг photo_camera 18:00 Тернополянка Софія Дацюк здобула «золото» на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики 17:35 На Тернопільщині розшукують безвісті зниклого 26-річного чоловіка 17:05 Де освіжитися у спеку: які водні розваги є у Тернополі та скільки вони коштують 16:01 Померла вчителька початкових класів Байковецької гімназії Світлана Гануляк 15:25 На Тернопільщині тимчасово обмежили руху великовагового транспорту 15:01 Від 50 до 175 гривень за кілограм: у Тернополі вже продають кавуни та дині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up