П'яний 33-річний чоловік побив, пограбував та зґвалтував 55-річну тернополянку

П'яний 33-річний чоловік побив, пограбував та зґвалтував 55-річну тернополянку

Чоловік напав, побив та відібрав у жертви гроші, а після цього втік. Затримали підозрюваного у злочині того ж дня. Наразі він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

Зґвалтування та розбій інкримінують правоохоронці Тернополя 33-річному жителю села Паївка Гусятинського району.

- Нещастя трапилося 21 січня, - повідомляє начальника Головного управління Національної поліції Тернопільської області Олександр Богомол. - Потерпіла – 55-річна тернополянка, яка впродовж п’яти років перебувала на заробітках за кордоном. Квартиру залишила на сина, який неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності та зловживав спиртним.

У ході слідства з’ясувалося, що чоловік ключі від власного житла дав товаришу, аби той пожив у нього, допоки не помириться з дружиною.

Маму про квартиранта не попередив, а жінка, бажаючи зробити сюрприз дитині, повернулася із заробіток без попередження. Коли приїхала – в квартирі нікого не було.

Близько п’ятої ранку, – пригадує потерпіла, – вона почула, що хтось намагається увійти до оселі. Коли відчинила двері, побачила незнайомого п’яного чоловіка, який просив його пустити, аби він міг взяти зарядне до телефону. Жінка відмовила та зачинила двері.

Через деякий час невідомий повернувся і сказав, що привів її сина, але у стані алкогольного сп’яніння. Тернополянка відімкнула і підозрюваний напав на неї. Кілька разів він вдарив жінку в обличчя руками, а потім стиснув горло та силою вступив із нею в статеві зносини.

Після цього знайшов 700 євро та втік. Жінка за допомогою звернулася до медиків та поліції. Окрім цього, вона чітко змогла описати нападника.

Уже за 12 годин підозрюваного затримали. Чоловік перебував в районі залізничного вокзалу. Іноземну валюту встиг обміняти на гривні і частину з них витратити.

Встановивши особу підозрюваного стало відомо, що це – уродженець Гусятинського району. У травні 2017 року він звільнився з місць позбавлення волі, де майже сім років відбував покарання за розбійний напад.

Зловмиснику оголосили підозру відповідно до статті 152 ККУ – зґвалтування, тобто статеві зносини із застосуванням фізичного насильства, погрози його застосування або з використанням безпорадного стану потерпілої особи та статтю 187 частина 2 – розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб, або особою, яка раніше вчинила розбій або бандитизм.

З місця злочину експерти вилучили речові докази і направили їх на експертизу. Триває слідство.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (5)
  • petpo
    Жінка в захваті від себе! Молодняк в черзі стоїть до неї.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:00 Міни, граната і снаряди — у полях та на подвір'ї: на Тернопільщині виявили небезпечні знахідки photo_camera 15:02 Дочка каже, що мама померла після побиття. А що вирішив суд? 15:00 Стипендії виплачуватимуть по новому з 1 вересня: що треба знати студентам 14:00 У Великіх Гаяя сталася пожежа на пилорамі photo_camera Від читача 14:49 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення 13:00 Більше 5,5 гектара за добу охопив вогонь на Тернопільщині: горіла суха трава, будинки і техніка photo_camera 12:00 Шукала роботу онлайн — втратила 40 тисяч: у Тернополі розслідують шахрайство 11:00 ​​​​​​​Земля, квартири і Статут громади: що планують розглянути на сесії міськради 10:00 Юна спортсменка з Тернополя стала призеркою всеукраїнського турніру з самбо photo_camera 09:00 На Харківщині загинув воїн з Козівської громади Герой Володимир Слома 07:21 Вночі ворог бив ракетами та дронами: під ударом — Київщина, є жертви 21:00 Кожен вузлик — молитва, стрічка — побажання повернутися живим: команда «Павучки» з Тернопільщини плете сітки для військових photo_camera 20:30 Графік відключення світла в Тернополі та області на 14 березня 20:00 Овочі подорожчали на 15,8% за місяць: як змінилися ціни на Тернопільщині 19:00 У Тернополі під час комендантської години у пасажира авто знайшли речовину, схожу на наркотичну 18:02 Суд підтвердив штраф понад 700 тис. грн за незаконну вирубку червоних дубів на Бережанщині 17:20 На базі якої із Чортківських шкіл можуть створити ліцей для учнів 10-12 класів: у громаді дискутують 16:47 На що можна буде витратити кешбек, отриманий за пальне 16:22 Вирвали з рук 40 тисяч гривень: у центрі Тернополя затримали 21-річного підозрюваного у пограбуванні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up