П'яний тернополянин цеглою пошкодив іномарки сусідів

П'яний тернополянин цеглою пошкодив іномарки сусідів

28-річний тернополянин, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вночі цеглою пошкодив два транспортні засоби. 

Повідомлення про вчинення хуліганських дій надійшло до співробітників Тернопільського відділу поліції від 28-річного тернополянина. Він розповів, що сусід грубо порушує громадський порядок та пошкодив його автомобіль марки «Ауді» та ще один позашляховик.

Виїхавши на місце події, поліцейські встановили,  що 28-річний тернополянин цеглою наніс удари по двох транспортних засобах, які були припарковані в дворі багатоповерхівки, де він мешкає. Свого вчинку дебошир пояснити не зміг, адже перебував напідпитку.

Сума завданих збитків встановлюється. Триває досудове розслідування.

Кримінальне провадження за фактом вчинення хуліганських дій (частина 1 статті 296 ККУ) розпочали співробітники Тернопільського відділу поліції. Згідно санкції статті, яку інкримінують  тернополянину, за такі дії йому  може загрожувати штраф або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років, повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • WQ
    Увага всім - сьогодні на вул корольова 10, мусара заламували людей, кидали на землю - стався випадок  мусорського безпределу. Шукайте в інтернеті!!!
    Анонім Боягуз reply WQ
    Поліція - це охорона на окупованій території.  Не бійтесь заглянути у словник.
  • ВолодяУкраїна=)
    о це вже реальне загострення напевно лотерею виграв не розумний молодий чоловік.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 На Микулинецькій, Текстильній та ще двох вулицях розпочинають «латати» дорогу 17:28 Біля Маяка аварія: є травмовані play_circle_filled photo_camera 17:06 До 22 морозу принесе початок лютого на Тернопільщину 16:45 Оновили графік відключення світла в Тернополі та області на 30 січня Від читача 14:12 Голова Нацполіції Іван Вигівський вперше прокоментував вбивство поліцейських на Черкащині: статус ветерана не є виправданням! 16:10 Прогнозують морози. Який температурний режим у школах є нормою і як вчитимуться діти на Тернопільщині 15:43 На Тернопільщині затримали службовця ТЦК за вимагання грошей 15:25 Фура з'їхала з кільця неподалік селища Дружба 14:45 У Тернополі медики повернули до життя чоловіка, в якого раптово зупинився кровообіг 14:08 Навчання в коледжі за хабар: на Тернопільщині судитимуть освітянина 13:30 Тисячі повідомлень про замінування по всій країні: що відомо 13:00 Світло молитви в темряві війни: у Тернополі відбулась панахида пам’яті за захисниками України photo_camera 12:25 На Тернопільщині шкільний автобус врізався в легківку 11:55 Військові тернопільської артбригади отримали золоту зірку від «Динамо» Київ 11:10 Ревнощі та вогонь: судитимуть жінку з Бережан за підпал чоловіка та суперниці 10:30 «Виплати для тих, хто не виїжджав»: нова схема шахрайства в Тернополі 09:55 Підвищення зарплат вчителям: у Міністерстві пояснили, хто отримає 30% до окладу 09:15 Розшукують водія, який у Почаєві на смерть збив чоловіка та покинув місце аварії 09:00 Тернопільщина прощається з Героями Андрієм Федаком та Василем Міляном 08:00 Євро знову б'є рекорди: курс валют у банках та обмінниках
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up