Ризикнув, бо хотів підзаробити: на Тернопільщині в халепу потрапив водій вантажівки

Ризикнув, бо хотів підзаробити: на Тернопільщині в халепу потрапив водій вантажівки

Водія з Львівщини зборівські поліцейські зупинили з цілою вантажівкою дров.

Документів на лісопродукцію житель селища Поморяни Львівської області не мав, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Автомобіль ЗІЛ, завантажений дровами, зупинили в райцентрі Зборів співробітники групи реагування патрульної поліції. 49-річний водій перевозив деревину без жодних дозвільних документів. Бірки на продукції теж були відсутні.

Зі слів перевізника, дрова він придбав у жителя одного з сіл Золочівського району, аби перепродати й трохи підзаробити. Що перевезення лісопродукції без відповідних документів – порушення, знав, проте вирішив ризикнути.

Ризик обернувся кримінальним провадженням, внесеним до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 246 ККУ.

Довідка

Стаття 246. Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу

1. Незаконна порубка дерев або чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, перевезення, зберігання, збут незаконно зрубаних дерев або чагарників, що заподіяли істотну шкоду, -

карається штрафом від тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (6)
  • Егор
    Красавцы! В Харьковской обл пилят и пилят - 5 объявлений в газете на дрова  ... скоро ничего не останется ...
  • саша
    штраф в 10 разів більший дати . ана ті гроші посадити молодих дерев
    Толик reply саша
    Какой штраф!!! Ты дебил?!!! Он свои перевозил, купленные.
    злий кит reply Толик
    Толик ти що? Вин-же вирубав уси карпати вмистив все в один ЗИЛище хотив вивезти за кордон та продати,злодюга а пильни  пида,,,,,охоронци впиймали  злодюгу
    Денис reply злий кит
    Пускай для начал сделают достойные зарплаты, и цены на жизнь. А потом уже карают. А то у нас на работу никто брать не хочет, у нас же везде нужен опыт работы, а где его взять? Если всем нужны люди с опытом. И жалуются что молодёжь уезжает за границу, а чего в этой стране можно добиться?
    Денис reply злий кит
    Пускай для начал сделают достойные зарплаты, и цены на жизнь. А потом уже карают. А то у нас на работу никто брать не хочет, у нас же везде нужен опыт работы, а где его взять? Если всем нужны люди с опытом. И жалуются что молодёжь уезжает за границу, а чего в этой стране можно добиться?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:47 Памʼять полеглих Героїв вшанували у Тернополі play_circle_filled photo_camera 09:30 Запровадили тимчасові обмеження руху великогабаритного транспорту 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Віталія Наливайка, Миколу Воронка та Ігоря Чорного 08:00 Сучасне обладнання та нові умови: який вигляд має оновлена Теребовлянська лікарня і що пропонують пацієнтам photo_camera Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 22:00 За бур'яни біля будинку можуть оштрафувати: хто ризикує заплатити максимальний штраф в 1700 гривень 21:05 «Брата з відстрочкою возять між ТЦК, а йому стає гірше. У лікарню не дають забрати» 20:17 Змінили керівника СБУ на Тернопільщині 19:00 Від ремонту шин до рихтування дисків: ветеран війни після ампутації відкрив шиномонтаж у Чорткові (Партнерський проєкт) photo_camera 18:00 Дружин військових і ветеранок Тернополя запрошують у безкоштовну групу підтримки 17:43 У Львові під час ракетного обстрілу загинув цивільний працівник поліції Львівщини Володимир Шандра 17:05 Посадовець Тернопільської ОВА, якого затримали за хабар, раніше служив у ТЦК 15:52 Удар по Львову 30 липня: під завалами будинку знайшли тіло чоловіка 15:30 НБУ підвищує облікову ставку до 15,5% 15:00 У Тернополі провели безкоштовне тестування на вірусні гепатити В і С 14:30 Як розпізнати шахраїв під час купівлі авто на онлайн-платформах 14:00 «Поспішав туди, звідки всі намагалися вибратися»: пам’яті бойового медика Віталія Гакала 13:33 У найближчі дні буде до +36: прогноз погоди у Тернополі та області 13:00 Двох п'яних кермувальників електросамокатів виявили в Тернополі у комендантську годину 12:15 Уряд схвалив законопроєкт про оновлення правил оподаткування міжнародних посилок
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up