Розіграш призів: шахраї вигадують нові схеми легкого заробітку

Розіграш призів: шахраї вигадують нові схеми легкого заробітку
  • 26-річна жителька Чортківщини повірила у щасливий випадок та втратила гроші, а обіцяного виграшу так і не побачила.
     
  • Яку схему придумали аферисти

Жінка в одній із соцмереж отримала повідомлення про те, що вона виграла одну із останніх моделей дороговартісного телефону. 

Невідомі в приватних повідомленнях пояснили, що її сторінка брала участь в розіграші призів. Аби отримати подарунок, потрібно оплатити вартість доставки. Після отримання телефону гроші організатори неіснуючої акції обіцяли повернути.

Погодившись з такими умовами, чортківчанка на вказаний рахунок перекинула 615 гривень. Проте приз не надходив, а на повідомлення ніхто не відповідав. За допомогою потерпіла звернулася до поліції. Даний факт правоохоронці внесли в ЄРДР згідно статті 190 ККУ - шахрайство.  

Ще одна жінка потрапила на гачок шахраїв, коли хотіла продати будинок.

До поліції звернулася 78-річна мешканка Козівського району. Вона розповіла, що розмістила в газеті оголошення про продаж будинку в одному із сіл району. До неї зателефонував незнайомець, який захотів придбати житло. Чоловік почав квапити жінку оформити договір купівлі-продажу, мовляв він хоче придбати житло та одразу їхати за кордон. Попросив оплатити послуги нотаріуса на переоформлення будинку, а він швидко підготує усі документи.

Жінка погодилася і перевела 5200 гривень на телефон незнайомця. Далі відбулася класична схема шахрайства – покупець на зв’язок більше не виходив.

За фактом шахрайських дій розпочато кримінальне провадження. Правоохоронці застерігають жителів області не довіряти телефонним незнайомцям. Зустрічатися з покупцями необхідно особисто та обговорювати усі деталі купівлі-продажу на місці. А ще  - у жодному разі не перераховувати гроші на невідомі номери або рахунки, повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:10 Про прогули в дитсадках та школах тепер миттєво дізнаватимуться у поліції 09:35 Біля «Маяка» водій на BMW виконував небезпечні маневри 09:00 «На щиті» повернулися до рідного дому Захисники з Тернопільщини Олександр Слободян та Дмитро Войцішевський 08:00 В е-Рецепті з’явилася можливість обирати ліки за найвигіднішою ціною Від читача 17:50 З початку воєнного стану майже 2000 ветеранів отримали послуги Служби зайнятості Тернопільщини 22:00 Кохання як броня: як війна вплинула на романтичні стосунки 21:34 Графік відключення світла в Тернополі та області: 27 лютого будуть обмеження для промисловості і бізнесу 21:00 У Тернополі відбудеться спільна молитва за загиблими захисниками 20:01 Не витримала й однієї зими: тактильна плитка на маршруті безбар’єрності уже «поплила» photo_camera 19:00 Скільки коштують продукти у Тернополі та де дешевше: порівняли три мережі супермаркетів 18:00 Куди піти, що побачити у Тернополі на вихідні 28 лютого-1 березня 17:30 Розширили перелік педагогічних працівників для участі в пілоті «Гроші ходять за вчителем» 17:00 Тренди української економіки — як український бізнес проживає війну 16:20 Судитимуть водія з Кременеччини, причетного до смертельної аварії 15:30 Відійшов у вічність ветеран служби порятунку Ігор Волощук 15:04 Що кажуть про наркотики та обшуки: баталії між підприємцем Мамусом та поліцією тривають 14:03 «На щиті»: в Україну повернули тіла тисячі загиблих захисників photo_camera 13:40 Від -32 до +26: яким був березень на Тернопільщині у попередні роки і минулі десятиліття 13:00 На Тернопільщині судитимуть трьох осіб за ухилення від військової служби та шахрайство 12:03 7,5 років за ґратами: Верховний Суд підтвердив вирок матері, яка навмисно покалічила 3-річного сина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up