Розшукуваний бойовик «ДНР» з Тернопільщини раніше торгував мастилом та курми

Розшукуваний бойовик «ДНР» з Тернопільщини раніше торгував мастилом та курми
До незаконного терористичного угрупування «Кальміус» чоловік подався не через ідейні переконання, а через борги, розповів знайомий розшукуваного сепаратиста з Тернопільської області Віктора Долгія.

«20 хвилин» вдалося поспілкуватися із Сергієм Бондарчуком, який знайомий з терористом Віктором Долгієм. За його словами, чоловік з дружиною довгий час жив у Борщові, а після розлучення - близько п’яти років жив у сестри в смт Скалі-Подільській.

- Люди його однозначно засуджують, - каже пан Сергій. - Проте ніхто не вірить, що він пішов в ДНР за ідею. Ці його балачки за відновлення Радянського Союзу на камери - просте замилювання очей. Наскільки мені відомо, в нього було складне фінансове становище. Хотів відкрити свій бізнес, понабирав повно боргів. Одним словом, за ним вже шукали. Йому не було куди діватись, тому він просто чкурнув до сепаратистів. До них, напевно, проситись довго не треба - прийшов, сказав, що проти України, і тебе беруть, не дивлячись на причини чи твоє минуле. 

За словами односельчанина, бойовик має коріння в Казахстані. Був одружений, проте з дружиною давно розлучився. Нещодавно у неї проводили обшуки, проте стосунків з Віктором вона не підтримує і навіть чути про нього не хоче.

- Стабільної роботи в нього не було, - продовжує Сергій Бондарчук. - Крутився як і всі, трохи підробляв, пробував робити щось своїми руками. Торгував на ринку, продавав мастило до автомобілів, породистих курей. Я сам у нього купував - збрешу, якщо скажу, що він був нечесним. Не знаю який він зараз, але до «ДНР» він був звичайною людиною.

Наразі зв’язку з місцевими терорист не підтримує. Якщо Віктора Долгія таки впіймають, йому загрожує до 15 років позбавлення волі. 

Нагадаємо, бойовика "ДНР" з Тернопільщини засудили заочно.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Головні новини Тернополя та області за тиждень : дивіться відео play_circle_filled 19:00 Волонтери Тернополя збирають речі в госпіталі та стабпункти: що потрібно і куди приносити 18:00 У найближчі дні потепліє до +28°, прогнозують грози і шквали 17:00 Сезонна робота на Тернопільщині: які вакансії доступні та які зарплати пропонують Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 16:00 У Тернополі збільшується кількість учнів, які завершують навчання з відзнакою 15:00 Громади зможуть напряму фінансувати групи ППО 14:00 Вкрали бус і, щоб не привертати увагу, маркували наліпками «На щиті». Як суд покарав злодіїв 13:00 На Лановеччині вигоріло 1,5 га сухої трави 12:00 На Львівщині загинув водій вантажівки з Тернопільщини photo_camera 11:22 У приміщенні ТЦК виявили тіло 46-річного тернополянина. Що відомо? 11:00 Як приготувати смачні крильця барбекю у мангалі чи духовці 10:05 Як пройти скринінг здоров'я 40+: оновлений маршрут 09:27 У Києві тривають роботи з ліквідації наслідків ворожого удару: кількість постраждалих і загиблих зросла play_circle_filled photo_camera 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Віталія Ільченка, Михайла Гриніва, Віталія Лебедєва 21:00 Тернопільські студенти здобули призові місця на модному конкурсі photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up