Шахраї пообіцяли жінці роботу на шоколадній фабриці у Фінляндії, а потім кинули на гроші

Шахраї пообіцяли жінці роботу на шоколадній фабриці у Фінляндії, а потім кинули на гроші

Майже 5000 гривень заплатила жителька Кременеччини за допомогу у пошуках роботи за кордоном та саме працевлаштування. В результаті - ні грошей, ні обіцяної роботи.


 

Жінка розповіла, що в мережі Facebook побачила оголошення про працевлаштування у Фінляндії. Пропозиція та умови її влаштували і тому жінка зателефонувала за одним із трьох вказаних номерів.

Менеджер по телефону розповіла, що потрібні фасувальники-пакувальники на одну із місцевих шоколадних фабрик. Жінці повідомили, що виготовленням усіх документів та організовує сам переїзд київська фірма ТзОВ "Арілана". Коштує це 150 євро.

Читайте також: Аферист виманив гроші за візову підтримку: яка схема шахраїв?
 

Жителька Тернопільської області вислала усі необхідні копії. Ще й поїхала з Тернопільщини до Києва, аби підписати фейковий договір з працевлаштування. Через тиждень їй перетелефонували з фірми і сказали оплатити необхідну суму, інакше місце фасувальника віддадуть іншому. Потерпіла перекинула гроші та надіслала скріни про оплату. Як тільки гроші надійшли на вказані рахунки, усі мобільні телефони, вказані в оголошенні, перестали відповідати.

За допомогою потерпіла звернулася до Кременецького відділу поліції. Правоохоронці встановлюють усіх фігурантів шахрайства та попереджають людей, які бачили схоже оголошення в інтернеті, нічого не оплачувати наперед. Лише після отримання усіх документів, повідомили у відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Читайте також: Просять передоплату, а потім вимикають телефон: жителі Тернопільщини потерпіли від інтернет - шахраїв
 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:29 Конфлікт цивільних і ТЦК на Курбаса 19:51 Рятувальна операція на Коновальця завершилася: загинув підліток та 50-річний чоловік 18:03 Хотів відпочити за кордоном, а втратив 76 тисяч: тернополянин став жертвою шахраїв 17:43 У Тернополі двох людей засипало землею під час робіт на вулиці Коновальця Від читача 21:48 У час, коли росія цілеспрямовано б’є по торговельних центрах та гіпермаркетах, відповідальне ставлення до безпеки людей має бути на першому місці 17:02 На Київській облаштували заїзну кишеню до зупинки 16:35 На Сереті зіткнулись два човни: водія одного з них судитимуть за загибель 56-річного чоловіка photo_camera 16:10 У Мельниці-Подільській ремонтують дорогу: є обмеження для водіїв 15:30 У Бережанах спекли великого бублика на конкурс «Пиріг Незалежності» photo_camera 14:55 У Борщеві провели футбольний турнір у пам'ять про загиблих поліцейських 14:20 Дві бойові гранати та майже тисячу патронів зберігав вдома чоловік з Чортківщини 13:38 Суддю з Тернополя Володимира Гевка відсторонили від здійснення правосуддя 12:52 19-річний мотоцикліст травмувався в аварії на Чортківщині 12:20 У Тернополі вночі оновлюватимуть Руську: є обмеження для водіїв 11:42 У День Незалежності з полону повернувся Герой з Тернопільщини Сергій Бойчук 11:05 На війні загинув студент тернопільського технічного університету Богдан Починок play_circle_filled 10:30 Із офісу в Тернополі винесли ноутбук: поліція затримала підозрюваного 09:50 «Ми не розуміли, чому так сталося»: допитали медиків у справі про смерть однорічного Єремія під час лікування зубів 09:23 Деякі вулиці на «Сонячному» будуть без води 27 серпня 09:00 У Білій на Чортківщині освятили пам'ятники вісьмом Героям-захисникам photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up