Шахраї поцупили з картки жительки Тернопільщини кошти, призначені на лікування сина

Шахраї поцупили з картки жительки Тернопільщини кошти, призначені на лікування сина

Сподівалася на допомогу, а потрапила у пастку аферистів жителька одного із районів . З  банківської картки жінки зловмисники зняли понад шість тисяч гривень, які вона збирала на лікування сина. 

За словами потерпілої, до неї зателефонував незнайомець, який представився співробітником банку і сказав, що на  її рахунок хочуть переказати значну суму, і щоб їх отримати, необхідно пройти ідентифікацію. Співрозмовник квапив жінку, не давав часу на роздуми. Казав, що потрібно діяти швидко, аби гроші не пропали, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Жінка поїхала до найближчого банківського відділення і почала виконувати усі вказівки «благодійника». Ошукана краянка стверджує, що телефонували їй  з одного і того ж номера, проте розмову з нею вели, то чоловік, то жінка.

Коли на рахунок потерпілої надійшло 20 тисяч гривень, знову пролунав дзвінок від «добродіїв». Вони почали  переконувати, що помилково кинули не ту суму і гроші потрібно їм повернути. Знявши чужі гроші,  довірлива жінка через термінал декілька разів перекидала частинами кошти на рахунки, які вказували зловмисники. Відтак шахраї пообіцяли знову скинути їй гроші, проте попросили  продиктувати номер іншої картки, що потерпіла і зробила. Лиходіям вдалося отримати доступ до «електронного гаманця» краянки, і як результат, - з її рахунку зникло понад шість тисяч гривень.

Правоохоронці вживають заходів щодо розкриття злочину та  вкотре застерігають краян проявляти пильність та не розголошувати свої персональні дані та реквізити платіжних карток.

Не довіряйте незнайомцям, які хочуть вивідати інформацію, пов’язану з вашим електронним гаманцем. Не зберігайте на платіжних картках великих сум грошей. При підозрі, що хтось використовує вашу конфіденційну інформацію, слід негайно заблокувати картку.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 Новини Тернополя з 13 до 19 квітня: дивіться відео! play_circle_filled 20:00 «Якщо нема волонтерки — скинулись і купили» 19:00 Краса крізь століття: 7 храмів Тернопільщини, що зачаровують історією та архітектурою 18:00 Відключення газу у Теребовлянській і Микулинецькій громадах: коли і де не буде газопостачання Від читача 10:08 ПрАТ "Тернопільський кар'єр" шукає працівників 17:17 Стрілянина на вулиці у Чернігові: що відомо play_circle_filled 17:05 Очільник патрульної поліції Євген Жуков подав у відставку після стрілянини в Києві 16:00 Нові символічні дати в Україні: У Верховній Раді планують змінити календар свят 15:00 17 нападів на працівників ТЦК зафіксували на Тернопільщині з 24 лютого 2022 року 14:00 У Бережанах зібралися пластуни з усієї області, щоб відзначити день першої присяги photo_camera 13:00 Після весілля — у тернопільську книгарню. Військовий-поет Павло Вишебаба поділився фото з нареченю photo_camera 12:00 Волонтери у Тернополі збирають речі для поранених військових: що потрібно і куди приносити 11:00 Кабмін вніс зміни до правил мобілізації: що змінилось для тих, хто має відстрочку 10:00 Теракт у Києві: поліцейських звинувачують у залишенні людей без допомоги. Розпочнуть розслідування 09:00 Війна забрала життя Героїв Василя Солоненка та Михайла Грабовського
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up