Шахраї придумали, як по-новому можна потрапити у приміщення тернополян

Шахраї придумали, як по-новому можна потрапити у приміщення тернополян

У Тернополі аферисти придумали новий спосіб виманювання коштів. Зловмисники потрапляють до помешкань краян, представляючись працівниками водоканалу.

Одна з потерпілих, 63 – річна тернополянка розповіла, що 8 квітня пролунав дзвінок у двері квартири. На порозі стояв невідомий, який представився працівником водоканалу. Чоловік зазначив, що йому необхідно зняти показники лічильника. Пенсіонерка пустила незнайомця до помешкання.

Допоки жінка поралась на кухні, псевдопрацівник знімав показники. Зайшовши до квартири зловмисник одразу помітив в коридорі сумку власниці. Коли шахрай, покидав помешкання, прихопив з собою і гаманець пенсіонерки, в якому знаходились 1200 гривень та золоті сережки. Жінка зрозуміла, що її обікрали, коли помітила відсутність свого майна.

З подібною заявою звернулась ще одна пенсіонерка. Цього разу зловмисник виманив кошти за встановлення нового лічильника. Жінка, не задумуючись, віддала 217 гривень. Потерпіла зрозуміла, що потрапила на гачок афериста, лише коли про пригоду розповіла рідним.

Правоохоронці неодноразово наголошували мешканцям та гостям краю, правила як не стати жертвою обману. Не потрібно довіряти незнайомцям, які представляють працівниками різних служб. Не пускайте підозрілих осіб до помешкання, перевіряйте документи, телефонуйте у відповідні установи для уточнення інформації.

Пам’ятайте, зловмисники не сплять і кожного разу придумують нові схеми шахрайств. Найчастіше потерпілими стають люди похилого віку. Застережіть своїх стареньких родичів від подібних аферистів, повідомляє відділ комунікації поліції

Тернопільської області

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Анонім
    Це на скільки треба бути й......м щоб порпатись на кухні коли в тебе в квартирі якісь люди покази лічильника знімають .
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Спека набирає обертів: коли на Тернопільщині чекати грозових дощів 19:03 Порозкидали оздоблення та поламали квіти: хто вчинив наругу над могилою Героя, з’ясовує поліція 18:06 Тричі вдарив дверцятами авто по нозі: під час оповіщення травмували тернополянина 17:00 Полуничне тирамісу — хіт літа 2026: готуємо ягідний шедевр за 15 хвилин Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 15:50 В аварії на Петриківському перехресті постраждав велосипедист 15:00 Тернополянин став жертвою псевдобанкіра та втратив 70 тисяч гривень 14:00 Де безпечно купатися на пляжах Тернопільщини play_circle_filled photo_camera 13:00 100 років виповнилося довгожительці з Тернополя 12:01 У Тернопільському районі згорів автомобіль 11:15 На Володимира Великого згорів закинутий дачний будиночок 10:30 Бабуся привезла дворічного онука до Тернополя і залишила в під’їзді будинку 09:33 Бійка в центрі Тернополя: лунав постріл 09:00 Він знав, що не повернеться... рідні загиблого Героя Романа Гармаша просять підтримати петицію 22:00 Митець з Тернопільщини Олег Шкляренко отримав стипендію Президента 21:00 Фіолетовий сезон: у Тернополі починає квітнути лаванда. Дивіться відео play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up