Шахрайки з Волинської області видурили багато грошей у тернополянок

Шахрайки з Волинської області видурили багато грошей у тернополянок

Ще наприкінці липня минулого року до правоохоронців із заявою про шахрайство зверталася тернополянка. Жінка повідомила, що до неї на вулиці Юності підійшла циганка з явними ознаками вагітності.

Вона сказала, що є екстрасенсом і бачить, що на тернополянці висить страшна біда. Потерпіла повірила і погодилася, аби їй зняли  пороби. В результаті втратила золоті вироби та гроші на загальну суму 40 тисяч гривень.
 
Зі схожою заявою за допомогою до поліції прийшла і інша мешканка Тернополя. Вона розповіла, що її на вулиці Шептицького, неподалік видавництва "Збруч", перестріли дві невідомих жінки циганської зовнішності. Нові знайомі під приводом зняття порчі заволоділи грошима потерпілої і збагатилися на 950 євро, 120 доларів США ТА 10 000 гривень.
 
24 лютого, в ході проведення комплексу оперативно-профілактичних заходів в Тернополі, щодо стабілізації криміногенної ситуації, працівники кримінальної поліції міста та області вийшли на слід зловмисниць. Ними виявилися три жительки Волинської області - 1987, 1986 та 1978 років народження.
 
Вони у скоєному зізналися. Окрім цього правоохоронці з'ясували, що дане тріо залишило кримінальний слід і у Хмельницькій області. Колеги з сусіднього регіону задокументували ряд фактів вчинення шахрайських дій. В рамках досудового розслідування жінкам обрано запобіжний захід - тримання під вартою.

На даний час працівники поліції проводять оперативно-розшукові заходи щодо встановлення інших фактів вчинення злочинних дій цими особами.

Статтю 190 ККУ - шахрайство тернопільські правоохоронці інкримінують трьом жінкам - мешканкам Волинської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Piter Savka
    Без ЛОХа и жизнь плоха!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Таємниці замку і велич Катедри: у Тернополі стартує сезон травневих екскурсій 21:00 «Людина сама обирає посаду»: у Тернополі представили центр рекрутингу 50-ї артбригади 20:00 Двічі втратила дім — але не віру в себе: Юлія Колотиліна розвиває соцпроєкт з пошиття адаптивного одягу для військових play_circle_filled photo_camera 19:35 У пам'ять про викладача Володимира Брославського в педагогічному університеті організували донацію крові play_circle_filled photo_camera Від читача 11:35 ⚠️ Військові часто стають мішенню для шахраїв. 19:04 «Синочку, вір у себе, як я вірю в тебе». Після двох років полону повернувся Андрій Кузьмич 18:00 Військові тепер можуть отримати знижки на ліки: як скористатись 17:25 Школярі «Простору 28» показали, як створювати захищені тести, як функціонує SMART-місто та як виростити мікрозелень 16:52 Краса на 600 тисяч гривень: на кордоні затримали чоловіка з Тернопільщини за нелегальну косметику 16:15 Новий потяг «Сакура» курсуватиме через Тернопіль. Оновили за підтримки залізничників з Японії 15:43 Школи мають оновити правила доступу: заборонили вхід з тваринами і встановили порядок візитів батьків 15:05 Після дзвінка з картки тернополянки зникли майже 200 тисяч гривень 14:47 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 29 квітня) 14:30 В Україні затвердили нові платіжки за газ. Що зміниться для споживачів 13:50 Світлої вічності, Учителю! В бою за Україну віддав життя педагог з Кременця Юрій Тимошенко 13:15 Неподалік Тернополя водій Audi врізався у відбійник 12:45 Поліція вивчає можливу бездіяльність дорослих після конфлікту між школярками у Тернополі 11:30 Справу тернопільського ресторатора, якого підозрюють в зберіганні наркотиків, передали до суду 11:00 Поїхали кататися і не повернулися: на Тернопільщині вночі розшукували двох дітей 10:40 Школярці, яка завдала важких поранень своїй однокласниці, повідомили про підозру
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up