Шахрайська схема на міндобривах: керівник сільськогосподарського підприємства втратив чверть мільйона гривень

Шахрайська схема на міндобривах: керівник сільськогосподарського підприємства втратив чверть мільйона гривень

До поліцейських Ланівеччини із заявою про шахрайство звернувся керівник одного з сільськогосподарських підприємств району. Чоловік розповів, що гроші у нього видурили невідомі, як оплату за міндобрива.

Зі слів потерпілого, йому зателефонували представники компанії, що займається реалізацією паливно-мастильних матеріалів та мінеральних добрив, і запропонували за вигідною ціною придбати аміачну селітру. Фірма, співробітниками якої представилися додзвонювачі, на ринку працює багато років, має хорошу репутацію -це й спонукало керівника до співпраці.

Узгодивши всі необхідні фінансові домовленості, житель Ланівеччини став очікувати на поставку мінеральних добрив. Котрогось дня справді прибула вантажівка з аміачною селітрою, тож керівник дав добро перечислити гроші на рахунок фірми-постачальника. Та сталося неочевидне – водій відмовився вивантажувати товар, мотивуючи тим, що його керівництво досі не побачило надходження коштів.

Шахрайську схему вдалося розплутати одразу. Виявилося, що зловмисники працювали, так би мовити, на два фронти: керівникові сільськогосподарського підприємства привезли селітру постачальники з Тернополя, з якими пройдисвіти домовлялися про товар від імені ланівчанина. Рахунок, на який були перечислені кошти, не належить ні тернопільському підприємству, ні фірмі з Білої Церкви Київської області, за представників якої видавали себе шахраї.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфіковано частиною 3 статті 190 ККУ.

Поліцейські вживають оперативних заходів, аби встановити та розшукати підозрюваних осіб, а краян застерігають бути уважнішими, здійснюючи будь-які фінансові операції. Перевірити, чи дійсно рахунок належить тій чи іншій фірмі, сьогодні не складно, адже в Інтернеті можна легко знайти реквізити та контакти будь-яких підприємств. За найменших сумнівів можна зв’язатися з реальними представниками компаній та перевірити необхідну інформацію, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Юрист
    Стара схема діє не перший рік розрахована на кончених жлобів які за копійку вдавляться тому таких будуть  розводити ще довго.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 У День Валентина в Тернополі зареєстрували 16 шлюбів 20:01 800 тисяч на автівки: волонтерка Ольга Тимошенко збирає кошти для військових на Донеччині 19:50 Графік відключення світла в Тернополі та області на 15 лютого 19:08 На Тернопільщині починається заборона на вилов щуки Від читача 16:21 Ворог продовжує обстріли території України 18:00 «Бите скло»: як приготувати улюблені ласощі по-новому play_circle_filled 17:02 Загинув працівник обленерго, який ремонтував електромережі на Тернопільщині. Що сказав суд? 16:00 Державні нагороди вручили рідним загиблих Героїв 15:01 Сало від 50 грн, сир — 150 грн, а яйця — 70 грн за десяток: як змінилися ціни на ярмарку у Тернополі photo_camera 14:00 У столиці затримали депутата Почаївської міськради — підозрюють у допомозі зі зняття з розшуку photo_camera 13:01 «Закохані у біг»: тернополяни долали дистанції і гроші на дрони для ЗСУ збирали play_circle_filled photo_camera 12:05 На Тернопільщині оголосили штормове попередження через хуртовину та ожеледицю 10:50 У Тернополі ліквідовують дві аварії на водопроводі: де немає води 10:07 «Ти моя сила — я твій оберіг»: історія кохання, що почалася в реанімації photo_camera 09:00 Підтвердили загибель Героя з Тернополя Олександра Серафименка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up