Спецпідрозділ "КОРД" затримав злочинців при в'їзді у Тернопіль

Спецпідрозділ "КОРД" затримав злочинців при в'їзді у Тернопіль

Групу з ознаками організованої злочинності викрили на Тернопільщині оперативники управління стратегічних розслідувань.

Четверо жителів міста та області влаштували на території обласного центру бізнес з продажу наркотичних речовин. Майже рік вони реалізовували жителям Тернопілля ацетильований опій та психотропні речовини - амфетамін.

Організатор заробітків - уродженець Теребовлянського району, 1981 року народження. В спільники собі взяв односельчанина та двох жителів Тернополя. Троє з них - раніше судимі за розбої та наркозлочини. Четвертий в поле зору правоохоронців не потрапляв, а до затримання працював медиком.

За словами виконуючого обов'язки начальника управління стратегічних розслідувань ГУНП в Тернопільській області Ярослава Ханаса, керівник угрупування самостійно варив опій, закуповував сировину та амфетамін. Виготовляв заборонені речовини за містом в приміщенні орендованої дачі.

Троє інших спільників займалися пошуком клієнтів та збутом сировини. Наркотики продавали в нічних клубах та розважальних закладах. Співпрацювала група з наркоторговцями з сусідніх областей та близького зарубіжжя.

Затримали четвірку зловмисників при в'їзді у Тернопіль працівники управління стратегічних розслідувань, підрозділу протидії наркозлочинності в області та бійці спецпідрозділу КОРД.

Під час проведених санкціонованих обшуків в помешканнях підозрюваних вилучено близько п'яти тисяч гривень, 2,5 кілограм макової соломки, кілограм канабісу, 100 грам опію, амфетамін та три автомобіля, два з яких на іноземній реєстрації.

Усіх чотирьом інкримінують статтю 307 частину 2 ККУ - Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, вчинене повторно або за попередньою змовою групою осіб.

Їм обрали запобіжний захід - тримання під вартою терміном 60 діб з правом внесення застави. Організатору 700 тисяч гривень, а його спільникам по 550 тисяч.

Оперативники встановлюють шляхи надходження наркосировини на територію Тернопілля, постачальників заборонених речовин, а також відпрацьовують корупційні зв'язки в органах державної влади, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:00 Тернопіль відвідав Міністр охорони здоров'я: представили нове медичне обладнання та нові відділення 09:00 Війна забрала життя Героїв Віталія Барладина та Петро Баблюх 22:22 Графік відключення світла в Тернополі та області на 7 грудня. Без електрики будемо 12-14 годин 21:00 Медик-волонтер з Тернопільщини Андрій Надкевич отримав почесну нагороду від Головнокомандувача Від читача 10:39 Дві команди з Тернопільщини стали призерами Табору підприємництва у Львові 20:03 Через шість років після ДТП водія засудили за смерть подружжя. Осиротіли четверо дітей 19:03 Якою була варенична у центрі Тернополя: дивіться відео! play_circle_filled 18:00 Жительку Тернопільщини ошукали на 26 тисяч через фейкову «зимову підтримку» 17:00 95 років і сила волі: медики врятували пацієнтку з тяжким переломом стег 16:03 Зруйновані сходи та дроти над головою: у якому стані підземний перехід на вулиці 15 Квітня (ВІДЕО) play_circle_filled 15:00 У Тернополі нагородили військових у День Збройних Сил України photo_camera 14:03 Різдвяні мелодії для героїв: оркестр виступив перед захисниками Тернополя photo_camera 13:03 На набережній провели благодійний забіг, щоб допомогти дітям, які постраждали від ракетного удару по Тернополю photo_camera 12:00 Дітям поліцейських, які зникли безвісти, влаштували тепле свято Миколая у Тернополі photo_camera 11:30 Розбитий вокзал, перебої з електрикою та постраждалі: наслідки масованої атаки на Україну 11:10 Ті, хто тримають небо: у День Збройних Сил України дякуємо Героям за наш захист
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up