Спіймали підозрюваного у гучному вбивстві тернопільського таксиста (ОНОВЛЕНО)


Спіймали підозрюваного у гучному вбивстві тернопільського таксиста (ОНОВЛЕНО)

Вбивство тернопільського таксиста розкрили. Одного із підозрюваних затримали, інший у розшуку.

Нагадаємо, що нещодавно убили молодого тернопільського таксиста. Тіло знайшли в лісосмузі

Батько знав, що з сином не все гаразд ще у вечір зникнення. До поліції звернувся лишень о 6 ранку наступного дня. У поліції констатують: втратили час.

  • До нас звернувся тернополянин з інформацією, що пропав його син, - розповів т.в.о. начальника головного управління нацполіції в області Олександр Богомол. – Розповів, що напередодні ввечері син підібрав біля «Корони», що поруч з центральним автовокзалом, двох клієнтів. В 21.30 батько подзвонив – син повідомив, що під’їжджає до Шумського району. О 23.00 батько передзвонив знову. Але незнайомець йому відповів, що син заправляється бензином на автостанції.

Тієї миті батько зрозумів, що виникла проблема, сталась біда. Бо машину, якою керував син, заправляли газом. Через декілька хвилин старший чоловік знову набрав номер сина. На тому кінці дроту почув лише шарудіння.

  • На жаль, батько звернувся лише о 6 ранку наступного дня, - каже Олександр Богомол. -  Ми підняли на ноги всі райвідділи, які були по маршруту руху таксиста. Виявили авто і буквально за кілька метрів від нього труп.

Подія сталась вже на території Хмельниччини – через 50 м від закінчення Тернопільської області.  

- Однак ми залучили до роботи над цією справою всіх оперативників, лабораторію, слідчих, адже працювали у рамках провадження щодо зникнення людини, - каже Олександр Богомол. - Була повністю відпрацьована інформація по маршруту руху, по свідках, очевидцях. А також – по можливих злочинцях.  

Через день затримали одного з підозрюваних. При ньому вилучили речові докази. Потерпілого пограбували – у нього викрали обручку, забрали гроші, документи і телефон. Ця особа на даний час вже арештована, каже Олександр Богомол.

Як нам стало відомо, підозрюваний – мешканець Тернопільщини і вже мав кримінальне минуле.

Іншого підозрюваного поки що не затримали.  Він – іногородній. Більше інформації поліцейські, кажуть, надати не можуть, мотивуючи таємницею слідства.

Нагадаємо, це вже другий летальний випадок нападів на таксистів за останні півроку. 25 грудня 2015 р. у Підволочиську вбили жінку-таксистку. Тоді підозрюваних затримали протягом кількох діб. Ними виявились 16-ти і 18-річний хлопці. Розслідування цієї справи підходить до завершення. Гальмували процес додаткові експертизи, адже підозрювані щораз міняли покази, стверджує очільник тернопільської поліції.

- На мою думку, таксистам варто подбати по додаткові засоби безпеки, - каже Олександр Богомол. – Підбирати клієнтів на вулиці небезпечно.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Анонім
    Щоб їх пе ..олили в очко щоб воно було синє буде посирав  буде со.ав в зоні кілометри ..їв   може готувати помало розробляти свою с.аку
  • Анонім
    . – Підбирати клієнтів на вулиці небезпечно.
    Анонім reply Анонім
    а на зупинці - всі "благородні" клієнти? Раніше повідомляли, що він "не підібрав на вулиці", а на автовокзалі взяв пасажирів.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:26 Російський удар по Києву: серед загиблих — 12-річний хлопчик 09:09 Ворог поцілив в багатоповерховий житловий будинок в Одесі: є загиблі та поранені 09:00 На щиті повертаються Герої Анатолій Ільницький, Богдан Водовіз та Олег Куцик 08:00 Через ремонт моста перекривають рух на трасі Тернопіль — Львів Від читача 17:19 Ветеран з Кременеччини отримав грант від Служби зайнятості та розвиває тепличне господарство 22:00 Тернопільський національний педагогічний університет відзначив 86-у річницю 21:10 Російський безпілотник влучив у багатоповерхівку в Одесі: є загиблий та поранені 20:00 Справу про смерть однорічного Єремія у лікарні знову відклали: адвокат потерпілих просить покарання 19:00 85 громад УПЦ на Тернопільщині досі не перейшли до Православної церкви 18:07 Відключення газу у Теребовлянській і Микулинецькій громадах: коли і де не буде газопостачання 17:20 Погодили невід’ємні поліпшення для колишньої аптеки на Руській: чи приватизують приміщення 17:15 Повнопривідний пікап Isuzu для бійців 101-ї ОБрТрО: Сергій Надал (пресслужа Тернопільської міської ради) 16:55 У Тернополі визначили переможців чемпіонату «Динамо» з легкоатлетичного кросу 16:15 Оприлюднили графік зупинок котелень на ремонт у Тернополі 15:40 Обіцянка виїзду за кордон вартістю 13,5 тис. євро: справу бережанця передали до суду 15:00 Тернопіль святкує 486-річчя: в «Українському Домі» відкрили мистецьку виставку play_circle_filled photo_camera 14:36 У Чорткові зростуть ціни на проїзд в громадському транспорті 14:01 У тернопільському ліцеї вручили нагороди мецената з Австралії: хто став лауреатом 13:50 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 15 квітня) 13:35 Новий предмет «Основи національного спротиву» буде обов'язковим для всіх студентів: що там вчитимуть
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up