Старенька жінка втратила всі заощадження через свою довіру

Старенька жінка втратила всі заощадження через свою довіру

12 тисяч гривень заробив невідомий шахрай на довірливості 74-річної мешканки Ланівець. Жінка думала, що допомагає сину, а в результаті стала жертвою пройдисвітів.

 

Аферист зателефонував до жінки на стаціонарний телефон. Розповів байку про поліцейського,  протиправний вчинок сина та як можна уникнути відповідальності. Запросив за таку послугу 16 тисяч гривень. Перелякана жертва назбирала лише 12 тисяч гривень, їх і поспішила перерахувати через термінал на рахунок шахрая. За годину, протягом якої збирала гроші та несла їх до банкомату, жінка навіть не подумала зателефонувати сину. Сама ще довго чекала дзвінка від родича, а вже ввечері зрозуміла, що віддала гроші аферистам. Звернулася в поліцію.

Правоохоронці вкотре звертаються до мешканців краю не довіряти телефонним дзвінкам від невідомих, перевіряти інформацію про родичів  та ні в якому разі не перераховувати гроші на чужі рахунки. Найпростіший та, мабуть, найдієвіший спосіб спитати у невідомого абонента як звати родича. Це одразу відманить шахраїв розмовляти з вами. Будьте пильними, повідомили у відділі комунікації НП Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Вишита стрічка пам’яті: українців закликають вшанувати загиблих воїнів у День вишиванки 21:00 Арешт рахунків та новий поріг для продажу житла боржників: на українців чекають зміни у системі стягнення 20:00 Верховний Суд дозволив трьом родинам встановити індивідуальні пам’ятники на Пантеоні Героїв 19:00 «Тепломережі зношені майже на 73%»: як Тернопіль готується до опалювального сезону Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 18:46 Дві ДТП на виїзді з Тернополя. Рух транспорту частково ускладнений (оновлюється) 18:00 Найспекотніший день за останні 51 рік: у Тернополі зафіксували новий температурний рекорд 17:25 У парку Національного відродження сезон атракціонів. Які ціни актуальні? play_circle_filled photo_camera 16:45 Врятувала від аварії доля секунди: на Замковій водій Toyota ледь не збив жінку play_circle_filled 16:15 В аварії постраждало подружжя з 9-річним сином. Родичі розповіли про їхній стан і версію подій 15:37 Єрмак вийшов із СІЗО: хто вносив гроші на заставу 15:10 Дві жительки Тернополя втратили через шахраїв понад 65 тисяч гривень 14:37 Через незаконну вирубку 42 дерев ліснику з Бережанщини оголосили підозру 14:07 Завдав близько десяти ножових поранень: на Злуки затримали чоловіка за підозрою у замаху на вбивство дружини 13:15 В аварії на Тернопільщині постраждало немовля photo_camera 12:45 У Почаєві жінка потрапила до реанімації з ножовим пораненням: підозрюваного затримали 12:20 Збірну України з футболу вперше очолив іноземний тренер 12:00 Семикласник на мотоциклі травмувався в аварії на Тернопільщині 11:30 На Замковій водій «Тойоти» ледь не збив жінку на переході play_circle_filled 11:12 Зеленський вручив рідним полеглого захисника Віталія Сидорука орден «Золота Зірка»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up