Суд виніс вирок тернополянину, який облаштував наркопритон у власній квартирі

Суд виніс вирок тернополянину, який облаштував наркопритон у власній квартирі

У Тернополі винесли вирок місцевому мешканцю, який перетворив власну квартиру на осередок для вживання та збуту наркотиків. За сукупністю злочинів — організацію притону та торгівлю психотропами — суд призначив чоловіку 6,5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це повідомила пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.

За публічного обвинувачення прокурорів Тернопільської окружної прокуратури Тернопільський міськрайонний суд визнав винним жителя Тернополя у незаконному придбанні і збуті наркотичних засобів та психотропних речовин (ч. 2 ст. 307 КК України) та наданні приміщення для незаконного вживання наркотичних засобів, психотропних речовин (ч. 2 ст. 317 КК України).

Прокурор довів у суді, що чоловік з березня по травень 2025 року неодноразово надавав своє помешкання знайомим для вживання психотропних речовин та наркотичних засобів PVP та канабісу. Хоча обвинувачений раніше притягувався до кримінальної відповідальності за такі ж злочини, однак вчинив їх повторно. Також, з метою отримання грошових коштів, незаконно збував психотроп PVP відвідувачам наркопритону.

За вчинені кримінальні правопорушення суд призначив покарання у виді позбавлення волі на строк 6,5 років з конфіскацією майна.

Вирок суду не набрав законної сили.

 

Читайте також:

Справу про смерть однорічного Єремія у лікарні знову відклали: адвокат потерпілих просить покарання

Через конфлікт за пасажирів у Почаєві водію розпилили газ в обличчя. Що вирішив суд

Отримала 60 тисяч допомоги, приховавши купівлю землі: судили багатодітну матір

Подякуй журналісту гривнею icon Подякуй журналістці гривнею
...
Діана Олійник - авторка цього матеріалу. Ви можете подякувати їй та надихнути на нові корисні матеріали
Закинути на Банку

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up