Судитимуть чиновника, який попався на хабарі

Судитимуть чиновника, який попався на хабарі
  • Отримав чималу винагороду, використовуючи службове становище, один з керівників обласного державного підприємства.
  • Окрім того чиновник шахраював з метою власного збагачення. За свої протиправні дії він невдовзі постане перед судом.

Наприкінці 2018 року до керівника обласної філії «Укрінтеравтосервіс» звернувся місцевий підприємець.  Чоловік хотів взяти участь у конкурсі на право здійснювати перевезення пасажирів автобусним маршрутом, однак не мав необхідних сертифікатів відповідності на транспортні засоби. У чиновника виник злочинний умисел задля збагачення, бо ж не маючи відповідних повноважень за винагороду пообіцяв посприяти у виготовлені необхідної документації та допомогти успішно пройти конкурс.

За виграшне місце у конкурсі перевізників хабарник запросив 1500 доларів, а згодом ще 10 тисяч гривень  -  за виготовлення відповідних сертифікатів. А щоб приховати факт незаконного збагачення, вирішив залучити до своєї злочинної діяльності одного з працівників  філії. Службовець мав забрати гроші у перевізника та передати керівнику, не здогадуючись, що сам став учасником вимагання.

Підприємець звернувся за допомогою до правоохоронців. Вимагача поліцейські затримали після отримання неправомірної вигоди.

Чоловіку повідомили про підозру у скоєнні злочинів передбачених частиною 2 статті 368  Кримінального  кодексу України(отримання неправомірної вигоди) та частини 2 статті 15  статті 190 КК України (закінчений замах на заволодіння чужим майном, шляхом обману). Підозрюваному обрали міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Досудове  розслідування завершене. Обвинувальний акт слідчі скерували на розгляд судових інстанцій, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:30 Знеструмлення у шести регіонах: що відбувається з енергосистемою України після атаки Росії 10:05 Псевдопрацівник банку ошукав жительку Тернополя на понад 50 тисяч гривень 09:00 Війна забрала життя Героя з Гусятинської громади Івана Кузьмовича 22:00 На Тернопільщині водій підмінив частину добрив водою: відкрито кримінальне провадження Від читача 19:03 Підтримка для вашого бізнесу від Тернопільського обласного центру зайнятості 21:02 Співай тепер у Райськім саду… Пам'яті Степана Гіги 21:00 П'ять тонн мальків товстолоба запустили у Серет photo_camera 20:25 Помер відомий співак, Народний артист України Степан Гіга 20:00 У Тернополі вшанували учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній стації photo_camera 19:10 Графік відключення світла в Тернополі та області 13 грудня 19:01 «Прошу, не робіть з мене героя…» Що розповів військовий, який врятував 10-річну Софійку після ДТП 18:17 Сергій Надал на фронті передав обладнання для кількох підрозділів (пресслужба Тернопільської міської ради) 18:03 На Театральному майдані освятили різдвяну шопку: як усе відбувалося photo_camera 17:30 На Майдані Волі встановили новорічну інсталяцію з цифрами «2026» 17:00 У Тернополі зник 13-річний хлопчик. Допоможіть розшукати 16:40 «На місці алеї — вже пеньки». Тернополяни обурені масовою вирубкою дерев на Лучаковського 16:10 Викрадали і катували людей: справа шести військовослужбовців вже у суді 15:40 Розшукують чоловіка з Чорткова, який зник з дому 15:15 Автомобіль пошкоджений чи знищений через обстріли? Куди звертатися та хто має право на компенсацію 14:45 Патрульні спростували фейки про інцидент у Підволочиську
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up